Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 126Victòries · 44Taules · 10Derrotes · 72Estàndard · 66Ràpid · 60Blanques · 66Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 44 34,9% | 10 7,9% | 72 57,1% |
| Total · blanques | 66 | 29 43,9% | 3 4,6% | 34 51,5% |
| Total · negres | 60 | 15 25,0% | 7 11,7% | 38 63,3% |
| Estàndard | 66 | 27 40,9% | 7 10,6% | 32 48,5% |
| Estàndard · blanques | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 5 17,9% | 17 60,7% |
| Ràpid | 60 | 17 28,3% | 3 5,0% | 40 66,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 8 28,6% | 1 3,6% | 19 67,9% |
| Ràpid · negres | 32 | 9 28,1% | 2 6,3% | 21 65,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 121Victòries · 44Taules · 9Derrotes · 68Estàndard · 66Ràpid · 55Blanques · 64Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 121 | 44 36,4% | 9 7,4% | 68 56,2% |
| Total · blanques | 64 | 29 45,3% | 3 4,7% | 32 50,0% |
| Total · negres | 57 | 15 26,3% | 6 10,5% | 36 63,2% |
| Estàndard | 66 | 27 40,9% | 7 10,6% | 32 48,5% |
| Estàndard · blanques | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 5 17,9% | 17 60,7% |
| Ràpid | 55 | 17 30,9% | 2 3,6% | 36 65,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 8 30,8% | 1 3,9% | 17 65,4% |
| Ràpid · negres | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 112Victòries · 41Taules · 9Derrotes · 62Estàndard · 66Ràpid · 46Blanques · 59Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 41 36,6% | 9 8,0% | 62 55,4% |
| Total · blanques | 59 | 27 45,8% | 3 5,1% | 29 49,2% |
| Total · negres | 53 | 14 26,4% | 6 11,3% | 33 62,3% |
| Estàndard | 66 | 27 40,9% | 7 10,6% | 32 48,5% |
| Estàndard · blanques | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 5 17,9% | 17 60,7% |
| Ràpid | 46 | 14 30,4% | 2 4,4% | 30 65,2% |
| Ràpid · blanques | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid · negres | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 112Victòries · 41Taules · 9Derrotes · 62Estàndard · 66Ràpid · 46Blanques · 59Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 41 36,6% | 9 8,0% | 62 55,4% |
| Total · blanques | 59 | 27 45,8% | 3 5,1% | 29 49,2% |
| Total · negres | 53 | 14 26,4% | 6 11,3% | 33 62,3% |
| Estàndard | 66 | 27 40,9% | 7 10,6% | 32 48,5% |
| Estàndard · blanques | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 5 17,9% | 17 60,7% |
| Ràpid | 46 | 14 30,4% | 2 4,4% | 30 65,2% |
| Ràpid · blanques | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid · negres | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
