Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 764Victòries · 366Taules · 64Derrotes · 334Estàndard · 285Ràpid · 479Blanques · 378Negres · 386
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 764 | 366 47,9% | 64 8,4% | 334 43,7% |
| Total · blanques | 378 | 176 46,6% | 38 10,1% | 164 43,4% |
| Total · negres | 386 | 190 49,2% | 26 6,7% | 170 44,0% |
| Estàndard | 285 | 159 55,8% | 37 13,0% | 89 31,2% |
| Estàndard · blanques | 140 | 70 50,0% | 25 17,9% | 45 32,1% |
| Estàndard · negres | 145 | 89 61,4% | 12 8,3% | 44 30,3% |
| Ràpid | 479 | 207 43,2% | 27 5,6% | 245 51,2% |
| Ràpid · blanques | 238 | 106 44,5% | 13 5,5% | 119 50,0% |
| Ràpid · negres | 241 | 101 41,9% | 14 5,8% | 126 52,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 738Victòries · 354Taules · 61Derrotes · 323Estàndard · 277Ràpid · 461Blanques · 366Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 738 | 354 48,0% | 61 8,3% | 323 43,8% |
| Total · blanques | 366 | 171 46,7% | 35 9,6% | 160 43,7% |
| Total · negres | 372 | 183 49,2% | 26 7,0% | 163 43,8% |
| Estàndard | 277 | 156 56,3% | 35 12,6% | 86 31,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 69 50,7% | 23 16,9% | 44 32,4% |
| Estàndard · negres | 141 | 87 61,7% | 12 8,5% | 42 29,8% |
| Ràpid | 461 | 198 43,0% | 26 5,6% | 237 51,4% |
| Ràpid · blanques | 230 | 102 44,4% | 12 5,2% | 116 50,4% |
| Ràpid · negres | 231 | 96 41,6% | 14 6,1% | 121 52,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 738Victòries · 354Taules · 61Derrotes · 323Estàndard · 277Ràpid · 461Blanques · 366Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 738 | 354 48,0% | 61 8,3% | 323 43,8% |
| Total · blanques | 366 | 171 46,7% | 35 9,6% | 160 43,7% |
| Total · negres | 372 | 183 49,2% | 26 7,0% | 163 43,8% |
| Estàndard | 277 | 156 56,3% | 35 12,6% | 86 31,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 69 50,7% | 23 16,9% | 44 32,4% |
| Estàndard · negres | 141 | 87 61,7% | 12 8,5% | 42 29,8% |
| Ràpid | 461 | 198 43,0% | 26 5,6% | 237 51,4% |
| Ràpid · blanques | 230 | 102 44,4% | 12 5,2% | 116 50,4% |
| Ràpid · negres | 231 | 96 41,6% | 14 6,1% | 121 52,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 729Victòries · 349Taules · 61Derrotes · 319Estàndard · 277Ràpid · 452Blanques · 362Negres · 367
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 729 | 349 47,9% | 61 8,4% | 319 43,8% |
| Total · blanques | 362 | 169 46,7% | 35 9,7% | 158 43,7% |
| Total · negres | 367 | 180 49,1% | 26 7,1% | 161 43,9% |
| Estàndard | 277 | 156 56,3% | 35 12,6% | 86 31,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 69 50,7% | 23 16,9% | 44 32,4% |
| Estàndard · negres | 141 | 87 61,7% | 12 8,5% | 42 29,8% |
| Ràpid | 452 | 193 42,7% | 26 5,8% | 233 51,6% |
| Ràpid · blanques | 226 | 100 44,3% | 12 5,3% | 114 50,4% |
| Ràpid · negres | 226 | 93 41,2% | 14 6,2% | 119 52,7% |
