Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 140Victòries · 48Taules · 4Derrotes · 88Estàndard · 41Ràpid · 99Blanques · 65Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 48 34,3% | 4 2,9% | 88 62,9% |
| Total · blanques | 65 | 26 40,0% | 0 0,0% | 39 60,0% |
| Total · negres | 75 | 22 29,3% | 4 5,3% | 49 65,3% |
| Estàndard | 41 | 16 39,0% | 0 0,0% | 25 61,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 0 0,0% | 9 50,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Ràpid | 99 | 32 32,3% | 4 4,0% | 63 63,6% |
| Ràpid · blanques | 47 | 17 36,2% | 0 0,0% | 30 63,8% |
| Ràpid · negres | 52 | 15 28,9% | 4 7,7% | 33 63,5% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 140Victòries · 48Taules · 4Derrotes · 88Estàndard · 41Ràpid · 99Blanques · 65Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 48 34,3% | 4 2,9% | 88 62,9% |
| Total · blanques | 65 | 26 40,0% | 0 0,0% | 39 60,0% |
| Total · negres | 75 | 22 29,3% | 4 5,3% | 49 65,3% |
| Estàndard | 41 | 16 39,0% | 0 0,0% | 25 61,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 0 0,0% | 9 50,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Ràpid | 99 | 32 32,3% | 4 4,0% | 63 63,6% |
| Ràpid · blanques | 47 | 17 36,2% | 0 0,0% | 30 63,8% |
| Ràpid · negres | 52 | 15 28,9% | 4 7,7% | 33 63,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 133Victòries · 46Taules · 3Derrotes · 84Estàndard · 41Ràpid · 92Blanques · 62Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 46 34,6% | 3 2,3% | 84 63,2% |
| Total · blanques | 62 | 25 40,3% | 0 0,0% | 37 59,7% |
| Total · negres | 71 | 21 29,6% | 3 4,2% | 47 66,2% |
| Estàndard | 41 | 16 39,0% | 0 0,0% | 25 61,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 0 0,0% | 9 50,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Ràpid | 92 | 30 32,6% | 3 3,3% | 59 64,1% |
| Ràpid · blanques | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 48 | 14 29,2% | 3 6,3% | 31 64,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 133Victòries · 46Taules · 3Derrotes · 84Estàndard · 41Ràpid · 92Blanques · 62Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 46 34,6% | 3 2,3% | 84 63,2% |
| Total · blanques | 62 | 25 40,3% | 0 0,0% | 37 59,7% |
| Total · negres | 71 | 21 29,6% | 3 4,2% | 47 66,2% |
| Estàndard | 41 | 16 39,0% | 0 0,0% | 25 61,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 0 0,0% | 9 50,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Ràpid | 92 | 30 32,6% | 3 3,3% | 59 64,1% |
| Ràpid · blanques | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 48 | 14 29,2% | 3 6,3% | 31 64,6% |
