Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+33 partides des de 2026-09-01
Partides · 524Victòries · 245Taules · 141Derrotes · 138Estàndard · 280Ràpid · 244Blanques · 272Negres · 252
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 524 | 245 46,8% | 141 26,9% | 138 26,3% |
| Total · blanques | 272 | 129 47,4% | 73 26,8% | 70 25,7% |
| Total · negres | 252 | 116 46,0% | 68 27,0% | 68 27,0% |
| Estàndard | 280 | 128 45,7% | 88 31,4% | 64 22,9% |
| Estàndard · blanques | 146 | 70 48,0% | 40 27,4% | 36 24,7% |
| Estàndard · negres | 134 | 58 43,3% | 48 35,8% | 28 20,9% |
| Ràpid | 244 | 117 48,0% | 53 21,7% | 74 30,3% |
| Ràpid · blanques | 126 | 59 46,8% | 33 26,2% | 34 27,0% |
| Ràpid · negres | 118 | 58 49,2% | 20 17,0% | 40 33,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 491Victòries · 230Taules · 132Derrotes · 129Estàndard · 272Ràpid · 219Blanques · 257Negres · 234
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 230 46,8% | 132 26,9% | 129 26,3% |
| Total · blanques | 257 | 123 47,9% | 67 26,1% | 67 26,1% |
| Total · negres | 234 | 107 45,7% | 65 27,8% | 62 26,5% |
| Estàndard | 272 | 126 46,3% | 85 31,3% | 61 22,4% |
| Estàndard · blanques | 142 | 69 48,6% | 37 26,1% | 36 25,4% |
| Estàndard · negres | 130 | 57 43,9% | 48 36,9% | 25 19,2% |
| Ràpid | 219 | 104 47,5% | 47 21,5% | 68 31,1% |
| Ràpid · blanques | 115 | 54 47,0% | 30 26,1% | 31 27,0% |
| Ràpid · negres | 104 | 50 48,1% | 17 16,4% | 37 35,6% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 491Victòries · 230Taules · 132Derrotes · 129Estàndard · 272Ràpid · 219Blanques · 257Negres · 234
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 230 46,8% | 132 26,9% | 129 26,3% |
| Total · blanques | 257 | 123 47,9% | 67 26,1% | 67 26,1% |
| Total · negres | 234 | 107 45,7% | 65 27,8% | 62 26,5% |
| Estàndard | 272 | 126 46,3% | 85 31,3% | 61 22,4% |
| Estàndard · blanques | 142 | 69 48,6% | 37 26,1% | 36 25,4% |
| Estàndard · negres | 130 | 57 43,9% | 48 36,9% | 25 19,2% |
| Ràpid | 219 | 104 47,5% | 47 21,5% | 68 31,1% |
| Ràpid · blanques | 115 | 54 47,0% | 30 26,1% | 31 27,0% |
| Ràpid · negres | 104 | 50 48,1% | 17 16,4% | 37 35,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 484Victòries · 224Taules · 132Derrotes · 128Estàndard · 265Ràpid · 219Blanques · 253Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 484 | 224 46,3% | 132 27,3% | 128 26,5% |
| Total · blanques | 253 | 119 47,0% | 67 26,5% | 67 26,5% |
| Total · negres | 231 | 105 45,5% | 65 28,1% | 61 26,4% |
| Estàndard | 265 | 120 45,3% | 85 32,1% | 60 22,6% |
| Estàndard · blanques | 138 | 65 47,1% | 37 26,8% | 36 26,1% |
| Estàndard · negres | 127 | 55 43,3% | 48 37,8% | 24 18,9% |
| Ràpid | 219 | 104 47,5% | 47 21,5% | 68 31,1% |
| Ràpid · blanques | 115 | 54 47,0% | 30 26,1% | 31 27,0% |
| Ràpid · negres | 104 | 50 48,1% | 17 16,4% | 37 35,6% |
