Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 58Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 38Estàndard · 28Ràpid · 30Blanques · 28Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 18 31,0% | 2 3,5% | 38 65,5% |
| Total · blanques | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Total · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
| Estàndard | 28 | 6 21,4% | 1 3,6% | 21 75,0% |
| Estàndard · blanques | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 1 3,3% | 17 56,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 58Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 38Estàndard · 28Ràpid · 30Blanques · 28Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 18 31,0% | 2 3,5% | 38 65,5% |
| Total · blanques | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Total · negres | 30 | 10 33,3% | 2 6,7% | 18 60,0% |
| Estàndard | 28 | 6 21,4% | 1 3,6% | 21 75,0% |
| Estàndard · blanques | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid | 30 | 12 40,0% | 1 3,3% | 17 56,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 51Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 33Estàndard · 28Ràpid · 23Blanques · 25Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 16 31,4% | 2 3,9% | 33 64,7% |
| Total · blanques | 25 | 7 28,0% | 0 0,0% | 18 72,0% |
| Total · negres | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
| Estàndard | 28 | 6 21,4% | 1 3,6% | 21 75,0% |
| Estàndard · blanques | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 51Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 33Estàndard · 28Ràpid · 23Blanques · 25Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 16 31,4% | 2 3,9% | 33 64,7% |
| Total · blanques | 25 | 7 28,0% | 0 0,0% | 18 72,0% |
| Total · negres | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
| Estàndard | 28 | 6 21,4% | 1 3,6% | 21 75,0% |
| Estàndard · blanques | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
