Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 784Victòries · 348Taules · 70Derrotes · 366Estàndard · 244Ràpid · 540Blanques · 400Negres · 384
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 784 | 348 44,4% | 70 8,9% | 366 46,7% |
| Total · blanques | 400 | 184 46,0% | 33 8,3% | 183 45,8% |
| Total · negres | 384 | 164 42,7% | 37 9,6% | 183 47,7% |
| Estàndard | 244 | 121 49,6% | 35 14,3% | 88 36,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 68 53,1% | 15 11,7% | 45 35,2% |
| Estàndard · negres | 116 | 53 45,7% | 20 17,2% | 43 37,1% |
| Ràpid | 540 | 227 42,0% | 35 6,5% | 278 51,5% |
| Ràpid · blanques | 272 | 116 42,7% | 18 6,6% | 138 50,7% |
| Ràpid · negres | 268 | 111 41,4% | 17 6,3% | 140 52,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 758Victòries · 338Taules · 68Derrotes · 352Estàndard · 244Ràpid · 514Blanques · 386Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 758 | 338 44,6% | 68 9,0% | 352 46,4% |
| Total · blanques | 386 | 179 46,4% | 33 8,6% | 174 45,1% |
| Total · negres | 372 | 159 42,7% | 35 9,4% | 178 47,9% |
| Estàndard | 244 | 121 49,6% | 35 14,3% | 88 36,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 68 53,1% | 15 11,7% | 45 35,2% |
| Estàndard · negres | 116 | 53 45,7% | 20 17,2% | 43 37,1% |
| Ràpid | 514 | 217 42,2% | 33 6,4% | 264 51,4% |
| Ràpid · blanques | 258 | 111 43,0% | 18 7,0% | 129 50,0% |
| Ràpid · negres | 256 | 106 41,4% | 15 5,9% | 135 52,7% |
Captura 2026-08-01
+26 partides des de 2026-07-01
Partides · 758Victòries · 338Taules · 68Derrotes · 352Estàndard · 244Ràpid · 514Blanques · 386Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 758 | 338 44,6% | 68 9,0% | 352 46,4% |
| Total · blanques | 386 | 179 46,4% | 33 8,6% | 174 45,1% |
| Total · negres | 372 | 159 42,7% | 35 9,4% | 178 47,9% |
| Estàndard | 244 | 121 49,6% | 35 14,3% | 88 36,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 68 53,1% | 15 11,7% | 45 35,2% |
| Estàndard · negres | 116 | 53 45,7% | 20 17,2% | 43 37,1% |
| Ràpid | 514 | 217 42,2% | 33 6,4% | 264 51,4% |
| Ràpid · blanques | 258 | 111 43,0% | 18 7,0% | 129 50,0% |
| Ràpid · negres | 256 | 106 41,4% | 15 5,9% | 135 52,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 732Victòries · 326Taules · 65Derrotes · 341Estàndard · 244Ràpid · 488Blanques · 372Negres · 360
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 732 | 326 44,5% | 65 8,9% | 341 46,6% |
| Total · blanques | 372 | 173 46,5% | 32 8,6% | 167 44,9% |
| Total · negres | 360 | 153 42,5% | 33 9,2% | 174 48,3% |
| Estàndard | 244 | 121 49,6% | 35 14,3% | 88 36,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 68 53,1% | 15 11,7% | 45 35,2% |
| Estàndard · negres | 116 | 53 45,7% | 20 17,2% | 43 37,1% |
| Ràpid | 488 | 205 42,0% | 30 6,2% | 253 51,8% |
| Ràpid · blanques | 244 | 105 43,0% | 17 7,0% | 122 50,0% |
| Ràpid · negres | 244 | 100 41,0% | 13 5,3% | 131 53,7% |
