Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 546Victòries · 204Taules · 44Derrotes · 298Estàndard · 294Ràpid · 252Blanques · 270Negres · 276
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 546 | 204 37,4% | 44 8,1% | 298 54,6% |
| Total · blanques | 270 | 100 37,0% | 25 9,3% | 145 53,7% |
| Total · negres | 276 | 104 37,7% | 19 6,9% | 153 55,4% |
| Estàndard | 294 | 120 40,8% | 30 10,2% | 144 49,0% |
| Estàndard · blanques | 143 | 58 40,6% | 18 12,6% | 67 46,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 62 41,1% | 12 8,0% | 77 51,0% |
| Ràpid | 252 | 84 33,3% | 14 5,6% | 154 61,1% |
| Ràpid · blanques | 127 | 42 33,1% | 7 5,5% | 78 61,4% |
| Ràpid · negres | 125 | 42 33,6% | 7 5,6% | 76 60,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 539Victòries · 202Taules · 44Derrotes · 293Estàndard · 294Ràpid · 245Blanques · 266Negres · 273
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 202 37,5% | 44 8,2% | 293 54,4% |
| Total · blanques | 266 | 99 37,2% | 25 9,4% | 142 53,4% |
| Total · negres | 273 | 103 37,7% | 19 7,0% | 151 55,3% |
| Estàndard | 294 | 120 40,8% | 30 10,2% | 144 49,0% |
| Estàndard · blanques | 143 | 58 40,6% | 18 12,6% | 67 46,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 62 41,1% | 12 8,0% | 77 51,0% |
| Ràpid | 245 | 82 33,5% | 14 5,7% | 149 60,8% |
| Ràpid · blanques | 123 | 41 33,3% | 7 5,7% | 75 61,0% |
| Ràpid · negres | 122 | 41 33,6% | 7 5,7% | 74 60,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 539Victòries · 202Taules · 44Derrotes · 293Estàndard · 294Ràpid · 245Blanques · 266Negres · 273
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 202 37,5% | 44 8,2% | 293 54,4% |
| Total · blanques | 266 | 99 37,2% | 25 9,4% | 142 53,4% |
| Total · negres | 273 | 103 37,7% | 19 7,0% | 151 55,3% |
| Estàndard | 294 | 120 40,8% | 30 10,2% | 144 49,0% |
| Estàndard · blanques | 143 | 58 40,6% | 18 12,6% | 67 46,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 62 41,1% | 12 8,0% | 77 51,0% |
| Ràpid | 245 | 82 33,5% | 14 5,7% | 149 60,8% |
| Ràpid · blanques | 123 | 41 33,3% | 7 5,7% | 75 61,0% |
| Ràpid · negres | 122 | 41 33,6% | 7 5,7% | 74 60,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 539Victòries · 202Taules · 44Derrotes · 293Estàndard · 294Ràpid · 245Blanques · 266Negres · 273
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 202 37,5% | 44 8,2% | 293 54,4% |
| Total · blanques | 266 | 99 37,2% | 25 9,4% | 142 53,4% |
| Total · negres | 273 | 103 37,7% | 19 7,0% | 151 55,3% |
| Estàndard | 294 | 120 40,8% | 30 10,2% | 144 49,0% |
| Estàndard · blanques | 143 | 58 40,6% | 18 12,6% | 67 46,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 62 41,1% | 12 8,0% | 77 51,0% |
| Ràpid | 245 | 82 33,5% | 14 5,7% | 149 60,8% |
| Ràpid · blanques | 123 | 41 33,3% | 7 5,7% | 75 61,0% |
| Ràpid · negres | 122 | 41 33,6% | 7 5,7% | 74 60,7% |
