Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+34 partides des de 2026-09-01
Partides · 941Victòries · 373Taules · 91Derrotes · 477Estàndard · 326Ràpid · 615Blanques · 475Negres · 466
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 941 | 373 39,6% | 91 9,7% | 477 50,7% |
| Total · blanques | 475 | 182 38,3% | 49 10,3% | 244 51,4% |
| Total · negres | 466 | 191 41,0% | 42 9,0% | 233 50,0% |
| Estàndard | 326 | 138 42,3% | 39 12,0% | 149 45,7% |
| Estàndard · blanques | 169 | 65 38,5% | 21 12,4% | 83 49,1% |
| Estàndard · negres | 157 | 73 46,5% | 18 11,5% | 66 42,0% |
| Ràpid | 615 | 235 38,2% | 52 8,5% | 328 53,3% |
| Ràpid · blanques | 306 | 117 38,2% | 28 9,2% | 161 52,6% |
| Ràpid · negres | 309 | 118 38,2% | 24 7,8% | 167 54,1% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 907Victòries · 355Taules · 88Derrotes · 464Estàndard · 326Ràpid · 581Blanques · 457Negres · 450
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 907 | 355 39,1% | 88 9,7% | 464 51,2% |
| Total · blanques | 457 | 172 37,6% | 48 10,5% | 237 51,9% |
| Total · negres | 450 | 183 40,7% | 40 8,9% | 227 50,4% |
| Estàndard | 326 | 138 42,3% | 39 12,0% | 149 45,7% |
| Estàndard · blanques | 169 | 65 38,5% | 21 12,4% | 83 49,1% |
| Estàndard · negres | 157 | 73 46,5% | 18 11,5% | 66 42,0% |
| Ràpid | 581 | 217 37,4% | 49 8,4% | 315 54,2% |
| Ràpid · blanques | 288 | 107 37,2% | 27 9,4% | 154 53,5% |
| Ràpid · negres | 293 | 110 37,5% | 22 7,5% | 161 55,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 883Victòries · 341Taules · 86Derrotes · 456Estàndard · 326Ràpid · 557Blanques · 446Negres · 437
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 883 | 341 38,6% | 86 9,7% | 456 51,6% |
| Total · blanques | 446 | 165 37,0% | 47 10,5% | 234 52,5% |
| Total · negres | 437 | 176 40,3% | 39 8,9% | 222 50,8% |
| Estàndard | 326 | 138 42,3% | 39 12,0% | 149 45,7% |
| Estàndard · blanques | 169 | 65 38,5% | 21 12,4% | 83 49,1% |
| Estàndard · negres | 157 | 73 46,5% | 18 11,5% | 66 42,0% |
| Ràpid | 557 | 203 36,5% | 47 8,4% | 307 55,1% |
| Ràpid · blanques | 277 | 100 36,1% | 26 9,4% | 151 54,5% |
| Ràpid · negres | 280 | 103 36,8% | 21 7,5% | 156 55,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 876Victòries · 337Taules · 86Derrotes · 453Estàndard · 319Ràpid · 557Blanques · 443Negres · 433
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 876 | 337 38,5% | 86 9,8% | 453 51,7% |
| Total · blanques | 443 | 164 37,0% | 47 10,6% | 232 52,4% |
| Total · negres | 433 | 173 40,0% | 39 9,0% | 221 51,0% |
| Estàndard | 319 | 134 42,0% | 39 12,2% | 146 45,8% |
| Estàndard · blanques | 166 | 64 38,6% | 21 12,7% | 81 48,8% |
| Estàndard · negres | 153 | 70 45,8% | 18 11,8% | 65 42,5% |
| Ràpid | 557 | 203 36,5% | 47 8,4% | 307 55,1% |
| Ràpid · blanques | 277 | 100 36,1% | 26 9,4% | 151 54,5% |
| Ràpid · negres | 280 | 103 36,8% | 21 7,5% | 156 55,7% |
