Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 104Victòries · 34Taules · 9Derrotes · 61Estàndard · 23Ràpid · 81Blanques · 49Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 34 32,7% | 9 8,7% | 61 58,7% |
| Total · blanques | 49 | 16 32,7% | 4 8,2% | 29 59,2% |
| Total · negres | 55 | 18 32,7% | 5 9,1% | 32 58,2% |
| Estàndard | 23 | 6 26,1% | 2 8,7% | 15 65,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid | 81 | 28 34,6% | 7 8,6% | 46 56,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 12 31,6% | 3 7,9% | 23 60,5% |
| Ràpid · negres | 43 | 16 37,2% | 4 9,3% | 23 53,5% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 96Victòries · 31Taules · 8Derrotes · 57Estàndard · 23Ràpid · 73Blanques · 45Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 31 32,3% | 8 8,3% | 57 59,4% |
| Total · blanques | 45 | 14 31,1% | 4 8,9% | 27 60,0% |
| Total · negres | 51 | 17 33,3% | 4 7,8% | 30 58,8% |
| Estàndard | 23 | 6 26,1% | 2 8,7% | 15 65,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid | 73 | 25 34,3% | 6 8,2% | 42 57,5% |
| Ràpid · blanques | 34 | 10 29,4% | 3 8,8% | 21 61,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 15 38,5% | 3 7,7% | 21 53,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 71Victòries · 22Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 23Ràpid · 48Blanques · 34Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 22 31,0% | 6 8,5% | 43 60,6% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Total · negres | 37 | 10 27,0% | 3 8,1% | 24 64,9% |
| Estàndard | 23 | 6 26,1% | 2 8,7% | 15 65,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 71Victòries · 22Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 23Ràpid · 48Blanques · 34Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 22 31,0% | 6 8,5% | 43 60,6% |
| Total · blanques | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Total · negres | 37 | 10 27,0% | 3 8,1% | 24 64,9% |
| Estàndard | 23 | 6 26,1% | 2 8,7% | 15 65,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
