Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 197Victòries · 128Taules · 27Derrotes · 42Estàndard · 58Ràpid · 139Blanques · 97Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 128 65,0% | 27 13,7% | 42 21,3% |
| Total · blanques | 97 | 64 66,0% | 15 15,5% | 18 18,6% |
| Total · negres | 100 | 64 64,0% | 12 12,0% | 24 24,0% |
| Estàndard | 58 | 27 46,6% | 15 25,9% | 16 27,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 12 44,4% | 7 25,9% |
| Estàndard · negres | 31 | 19 61,3% | 3 9,7% | 9 29,0% |
| Ràpid | 139 | 101 72,7% | 12 8,6% | 26 18,7% |
| Ràpid · blanques | 70 | 56 80,0% | 3 4,3% | 11 15,7% |
| Ràpid · negres | 69 | 45 65,2% | 9 13,0% | 15 21,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 188Victòries · 122Taules · 27Derrotes · 39Estàndard · 58Ràpid · 130Blanques · 92Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 188 | 122 64,9% | 27 14,4% | 39 20,7% |
| Total · blanques | 92 | 60 65,2% | 15 16,3% | 17 18,5% |
| Total · negres | 96 | 62 64,6% | 12 12,5% | 22 22,9% |
| Estàndard | 58 | 27 46,6% | 15 25,9% | 16 27,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 12 44,4% | 7 25,9% |
| Estàndard · negres | 31 | 19 61,3% | 3 9,7% | 9 29,0% |
| Ràpid | 130 | 95 73,1% | 12 9,2% | 23 17,7% |
| Ràpid · blanques | 65 | 52 80,0% | 3 4,6% | 10 15,4% |
| Ràpid · negres | 65 | 43 66,2% | 9 13,9% | 13 20,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 179Victòries · 116Taules · 26Derrotes · 37Estàndard · 58Ràpid · 121Blanques · 87Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 179 | 116 64,8% | 26 14,5% | 37 20,7% |
| Total · blanques | 87 | 57 65,5% | 15 17,2% | 15 17,2% |
| Total · negres | 92 | 59 64,1% | 11 12,0% | 22 23,9% |
| Estàndard | 58 | 27 46,6% | 15 25,9% | 16 27,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 12 44,4% | 7 25,9% |
| Estàndard · negres | 31 | 19 61,3% | 3 9,7% | 9 29,0% |
| Ràpid | 121 | 89 73,6% | 11 9,1% | 21 17,4% |
| Ràpid · blanques | 60 | 49 81,7% | 3 5,0% | 8 13,3% |
| Ràpid · negres | 61 | 40 65,6% | 8 13,1% | 13 21,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 179Victòries · 116Taules · 26Derrotes · 37Estàndard · 58Ràpid · 121Blanques · 87Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 179 | 116 64,8% | 26 14,5% | 37 20,7% |
| Total · blanques | 87 | 57 65,5% | 15 17,2% | 15 17,2% |
| Total · negres | 92 | 59 64,1% | 11 12,0% | 22 23,9% |
| Estàndard | 58 | 27 46,6% | 15 25,9% | 16 27,6% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 12 44,4% | 7 25,9% |
| Estàndard · negres | 31 | 19 61,3% | 3 9,7% | 9 29,0% |
| Ràpid | 121 | 89 73,6% | 11 9,1% | 21 17,4% |
| Ràpid · blanques | 60 | 49 81,7% | 3 5,0% | 8 13,3% |
| Ràpid · negres | 61 | 40 65,6% | 8 13,1% | 13 21,3% |
