Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 692Victòries · 331Taules · 158Derrotes · 203Estàndard · 342Ràpid · 350Blanques · 348Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 692 | 331 47,8% | 158 22,8% | 203 29,3% |
| Total · blanques | 348 | 168 48,3% | 83 23,9% | 97 27,9% |
| Total · negres | 344 | 163 47,4% | 75 21,8% | 106 30,8% |
| Estàndard | 342 | 161 47,1% | 102 29,8% | 79 23,1% |
| Estàndard · blanques | 171 | 79 46,2% | 55 32,2% | 37 21,6% |
| Estàndard · negres | 171 | 82 48,0% | 47 27,5% | 42 24,6% |
| Ràpid | 350 | 170 48,6% | 56 16,0% | 124 35,4% |
| Ràpid · blanques | 177 | 89 50,3% | 28 15,8% | 60 33,9% |
| Ràpid · negres | 173 | 81 46,8% | 28 16,2% | 64 37,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 674Victòries · 322Taules · 155Derrotes · 197Estàndard · 342Ràpid · 332Blanques · 339Negres · 335
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 674 | 322 47,8% | 155 23,0% | 197 29,2% |
| Total · blanques | 339 | 164 48,4% | 82 24,2% | 93 27,4% |
| Total · negres | 335 | 158 47,2% | 73 21,8% | 104 31,0% |
| Estàndard | 342 | 161 47,1% | 102 29,8% | 79 23,1% |
| Estàndard · blanques | 171 | 79 46,2% | 55 32,2% | 37 21,6% |
| Estàndard · negres | 171 | 82 48,0% | 47 27,5% | 42 24,6% |
| Ràpid | 332 | 161 48,5% | 53 16,0% | 118 35,5% |
| Ràpid · blanques | 168 | 85 50,6% | 27 16,1% | 56 33,3% |
| Ràpid · negres | 164 | 76 46,3% | 26 15,9% | 62 37,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 674Victòries · 322Taules · 155Derrotes · 197Estàndard · 342Ràpid · 332Blanques · 339Negres · 335
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 674 | 322 47,8% | 155 23,0% | 197 29,2% |
| Total · blanques | 339 | 164 48,4% | 82 24,2% | 93 27,4% |
| Total · negres | 335 | 158 47,2% | 73 21,8% | 104 31,0% |
| Estàndard | 342 | 161 47,1% | 102 29,8% | 79 23,1% |
| Estàndard · blanques | 171 | 79 46,2% | 55 32,2% | 37 21,6% |
| Estàndard · negres | 171 | 82 48,0% | 47 27,5% | 42 24,6% |
| Ràpid | 332 | 161 48,5% | 53 16,0% | 118 35,5% |
| Ràpid · blanques | 168 | 85 50,6% | 27 16,1% | 56 33,3% |
| Ràpid · negres | 164 | 76 46,3% | 26 15,9% | 62 37,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 674Victòries · 322Taules · 155Derrotes · 197Estàndard · 342Ràpid · 332Blanques · 339Negres · 335
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 674 | 322 47,8% | 155 23,0% | 197 29,2% |
| Total · blanques | 339 | 164 48,4% | 82 24,2% | 93 27,4% |
| Total · negres | 335 | 158 47,2% | 73 21,8% | 104 31,0% |
| Estàndard | 342 | 161 47,1% | 102 29,8% | 79 23,1% |
| Estàndard · blanques | 171 | 79 46,2% | 55 32,2% | 37 21,6% |
| Estàndard · negres | 171 | 82 48,0% | 47 27,5% | 42 24,6% |
| Ràpid | 332 | 161 48,5% | 53 16,0% | 118 35,5% |
| Ràpid · blanques | 168 | 85 50,6% | 27 16,1% | 56 33,3% |
| Ràpid · negres | 164 | 76 46,3% | 26 15,9% | 62 37,8% |
