Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+34 partides des de 2026-09-01
Partides · 562Victòries · 323Taules · 45Derrotes · 194Estàndard · 222Ràpid · 340Blanques · 274Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 323 57,5% | 45 8,0% | 194 34,5% |
| Total · blanques | 274 | 154 56,2% | 24 8,8% | 96 35,0% |
| Total · negres | 288 | 169 58,7% | 21 7,3% | 98 34,0% |
| Estàndard | 222 | 116 52,3% | 29 13,1% | 77 34,7% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · negres | 112 | 58 51,8% | 14 12,5% | 40 35,7% |
| Ràpid | 340 | 207 60,9% | 16 4,7% | 117 34,4% |
| Ràpid · blanques | 164 | 96 58,5% | 9 5,5% | 59 36,0% |
| Ràpid · negres | 176 | 111 63,1% | 7 4,0% | 58 33,0% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 528Victòries · 303Taules · 41Derrotes · 184Estàndard · 222Ràpid · 306Blanques · 258Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 528 | 303 57,4% | 41 7,8% | 184 34,9% |
| Total · blanques | 258 | 144 55,8% | 22 8,5% | 92 35,7% |
| Total · negres | 270 | 159 58,9% | 19 7,0% | 92 34,1% |
| Estàndard | 222 | 116 52,3% | 29 13,1% | 77 34,7% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · negres | 112 | 58 51,8% | 14 12,5% | 40 35,7% |
| Ràpid | 306 | 187 61,1% | 12 3,9% | 107 35,0% |
| Ràpid · blanques | 148 | 86 58,1% | 7 4,7% | 55 37,2% |
| Ràpid · negres | 158 | 101 63,9% | 5 3,2% | 52 32,9% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 512Victòries · 295Taules · 41Derrotes · 176Estàndard · 222Ràpid · 290Blanques · 250Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 512 | 295 57,6% | 41 8,0% | 176 34,4% |
| Total · blanques | 250 | 140 56,0% | 22 8,8% | 88 35,2% |
| Total · negres | 262 | 155 59,2% | 19 7,3% | 88 33,6% |
| Estàndard | 222 | 116 52,3% | 29 13,1% | 77 34,7% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · negres | 112 | 58 51,8% | 14 12,5% | 40 35,7% |
| Ràpid | 290 | 179 61,7% | 12 4,1% | 99 34,1% |
| Ràpid · blanques | 140 | 82 58,6% | 7 5,0% | 51 36,4% |
| Ràpid · negres | 150 | 97 64,7% | 5 3,3% | 48 32,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 494Victòries · 286Taules · 40Derrotes · 168Estàndard · 213Ràpid · 281Blanques · 241Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 494 | 286 57,9% | 40 8,1% | 168 34,0% |
| Total · blanques | 241 | 136 56,4% | 21 8,7% | 84 34,9% |
| Total · negres | 253 | 150 59,3% | 19 7,5% | 84 33,2% |
| Estàndard | 213 | 112 52,6% | 28 13,2% | 73 34,3% |
| Estàndard · blanques | 106 | 56 52,8% | 14 13,2% | 36 34,0% |
| Estàndard · negres | 107 | 56 52,3% | 14 13,1% | 37 34,6% |
| Ràpid | 281 | 174 61,9% | 12 4,3% | 95 33,8% |
| Ràpid · blanques | 135 | 80 59,3% | 7 5,2% | 48 35,6% |
| Ràpid · negres | 146 | 94 64,4% | 5 3,4% | 47 32,2% |
