Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 212Victòries · 81Taules · 48Derrotes · 83Estàndard · 101Ràpid · 111Blanques · 112Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 81 38,2% | 48 22,6% | 83 39,2% |
| Total · blanques | 112 | 43 38,4% | 19 17,0% | 50 44,6% |
| Total · negres | 100 | 38 38,0% | 29 29,0% | 33 33,0% |
| Estàndard | 101 | 40 39,6% | 29 28,7% | 32 31,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 24 43,6% | 13 23,6% | 18 32,7% |
| Estàndard · negres | 46 | 16 34,8% | 16 34,8% | 14 30,4% |
| Ràpid | 111 | 41 36,9% | 19 17,1% | 51 46,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 19 33,3% | 6 10,5% | 32 56,1% |
| Ràpid · negres | 54 | 22 40,7% | 13 24,1% | 19 35,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 203Victòries · 76Taules · 48Derrotes · 79Estàndard · 101Ràpid · 102Blanques · 108Negres · 95
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 76 37,4% | 48 23,7% | 79 38,9% |
| Total · blanques | 108 | 41 38,0% | 19 17,6% | 48 44,4% |
| Total · negres | 95 | 35 36,8% | 29 30,5% | 31 32,6% |
| Estàndard | 101 | 40 39,6% | 29 28,7% | 32 31,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 24 43,6% | 13 23,6% | 18 32,7% |
| Estàndard · negres | 46 | 16 34,8% | 16 34,8% | 14 30,4% |
| Ràpid | 102 | 36 35,3% | 19 18,6% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 53 | 17 32,1% | 6 11,3% | 30 56,6% |
| Ràpid · negres | 49 | 19 38,8% | 13 26,5% | 17 34,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 203Victòries · 76Taules · 48Derrotes · 79Estàndard · 101Ràpid · 102Blanques · 108Negres · 95
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 76 37,4% | 48 23,7% | 79 38,9% |
| Total · blanques | 108 | 41 38,0% | 19 17,6% | 48 44,4% |
| Total · negres | 95 | 35 36,8% | 29 30,5% | 31 32,6% |
| Estàndard | 101 | 40 39,6% | 29 28,7% | 32 31,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 24 43,6% | 13 23,6% | 18 32,7% |
| Estàndard · negres | 46 | 16 34,8% | 16 34,8% | 14 30,4% |
| Ràpid | 102 | 36 35,3% | 19 18,6% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 53 | 17 32,1% | 6 11,3% | 30 56,6% |
| Ràpid · negres | 49 | 19 38,8% | 13 26,5% | 17 34,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 194Victòries · 72Taules · 47Derrotes · 75Estàndard · 101Ràpid · 93Blanques · 104Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 194 | 72 37,1% | 47 24,2% | 75 38,7% |
| Total · blanques | 104 | 39 37,5% | 19 18,3% | 46 44,2% |
| Total · negres | 90 | 33 36,7% | 28 31,1% | 29 32,2% |
| Estàndard | 101 | 40 39,6% | 29 28,7% | 32 31,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 24 43,6% | 13 23,6% | 18 32,7% |
| Estàndard · negres | 46 | 16 34,8% | 16 34,8% | 14 30,4% |
| Ràpid | 93 | 32 34,4% | 18 19,4% | 43 46,2% |
| Ràpid · blanques | 49 | 15 30,6% | 6 12,2% | 28 57,1% |
| Ràpid · negres | 44 | 17 38,6% | 12 27,3% | 15 34,1% |
