Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 43Victòries · 11Taules · 4Derrotes · 28Estàndard · 19Ràpid · 24Blanques · 22Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 11 25,6% | 4 9,3% | 28 65,1% |
| Total · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Total · negres | 21 | 3 14,3% | 2 9,5% | 16 76,2% |
| Estàndard | 19 | 6 31,6% | 3 15,8% | 10 52,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 2 22,2% | 6 66,7% |
| Ràpid | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 43Victòries · 11Taules · 4Derrotes · 28Estàndard · 19Ràpid · 24Blanques · 22Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 11 25,6% | 4 9,3% | 28 65,1% |
| Total · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Total · negres | 21 | 3 14,3% | 2 9,5% | 16 76,2% |
| Estàndard | 19 | 6 31,6% | 3 15,8% | 10 52,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 2 22,2% | 6 66,7% |
| Ràpid | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 35Victòries · 7Taules · 3Derrotes · 25Estàndard · 19Ràpid · 16Blanques · 18Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 7 20,0% | 3 8,6% | 25 71,4% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Total · negres | 17 | 2 11,8% | 2 11,8% | 13 76,5% |
| Estàndard | 19 | 6 31,6% | 3 15,8% | 10 52,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 2 22,2% | 6 66,7% |
| Ràpid | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Ràpid · blanques | 8 | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 100,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 35Victòries · 7Taules · 3Derrotes · 25Estàndard · 19Ràpid · 16Blanques · 18Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 7 20,0% | 3 8,6% | 25 71,4% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Total · negres | 17 | 2 11,8% | 2 11,8% | 13 76,5% |
| Estàndard | 19 | 6 31,6% | 3 15,8% | 10 52,6% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 2 22,2% | 6 66,7% |
| Ràpid | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Ràpid · blanques | 8 | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 100,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
