Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 773Victòries · 412Taules · 123Derrotes · 238Estàndard · 324Ràpid · 449Blanques · 389Negres · 384
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 773 | 412 53,3% | 123 15,9% | 238 30,8% |
| Total · blanques | 389 | 231 59,4% | 52 13,4% | 106 27,3% |
| Total · negres | 384 | 181 47,1% | 71 18,5% | 132 34,4% |
| Estàndard | 324 | 155 47,8% | 75 23,2% | 94 29,0% |
| Estàndard · blanques | 162 | 89 54,9% | 34 21,0% | 39 24,1% |
| Estàndard · negres | 162 | 66 40,7% | 41 25,3% | 55 34,0% |
| Ràpid | 449 | 257 57,2% | 48 10,7% | 144 32,1% |
| Ràpid · blanques | 227 | 142 62,6% | 18 7,9% | 67 29,5% |
| Ràpid · negres | 222 | 115 51,8% | 30 13,5% | 77 34,7% |
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 767Victòries · 410Taules · 119Derrotes · 238Estàndard · 318Ràpid · 449Blanques · 387Negres · 380
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 767 | 410 53,5% | 119 15,5% | 238 31,0% |
| Total · blanques | 387 | 230 59,4% | 51 13,2% | 106 27,4% |
| Total · negres | 380 | 180 47,4% | 68 17,9% | 132 34,7% |
| Estàndard | 318 | 153 48,1% | 71 22,3% | 94 29,6% |
| Estàndard · blanques | 160 | 88 55,0% | 33 20,6% | 39 24,4% |
| Estàndard · negres | 158 | 65 41,1% | 38 24,1% | 55 34,8% |
| Ràpid | 449 | 257 57,2% | 48 10,7% | 144 32,1% |
| Ràpid · blanques | 227 | 142 62,6% | 18 7,9% | 67 29,5% |
| Ràpid · negres | 222 | 115 51,8% | 30 13,5% | 77 34,7% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 743Victòries · 396Taules · 115Derrotes · 232Estàndard · 318Ràpid · 425Blanques · 374Negres · 369
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 743 | 396 53,3% | 115 15,5% | 232 31,2% |
| Total · blanques | 374 | 221 59,1% | 49 13,1% | 104 27,8% |
| Total · negres | 369 | 175 47,4% | 66 17,9% | 128 34,7% |
| Estàndard | 318 | 153 48,1% | 71 22,3% | 94 29,6% |
| Estàndard · blanques | 160 | 88 55,0% | 33 20,6% | 39 24,4% |
| Estàndard · negres | 158 | 65 41,1% | 38 24,1% | 55 34,8% |
| Ràpid | 425 | 243 57,2% | 44 10,4% | 138 32,5% |
| Ràpid · blanques | 214 | 133 62,2% | 16 7,5% | 65 30,4% |
| Ràpid · negres | 211 | 110 52,1% | 28 13,3% | 73 34,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 726Victòries · 385Taules · 113Derrotes · 228Estàndard · 318Ràpid · 408Blanques · 365Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 726 | 385 53,0% | 113 15,6% | 228 31,4% |
| Total · blanques | 365 | 216 59,2% | 48 13,2% | 101 27,7% |
| Total · negres | 361 | 169 46,8% | 65 18,0% | 127 35,2% |
| Estàndard | 318 | 153 48,1% | 71 22,3% | 94 29,6% |
| Estàndard · blanques | 160 | 88 55,0% | 33 20,6% | 39 24,4% |
| Estàndard · negres | 158 | 65 41,1% | 38 24,1% | 55 34,8% |
| Ràpid | 408 | 232 56,9% | 42 10,3% | 134 32,8% |
| Ràpid · blanques | 205 | 128 62,4% | 15 7,3% | 62 30,2% |
| Ràpid · negres | 203 | 104 51,2% | 27 13,3% | 72 35,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 717Victòries · 379Taules · 112Derrotes · 226Estàndard · 309Ràpid · 408Blanques · 360Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 717 | 379 52,9% | 112 15,6% | 226 31,5% |
| Total · blanques | 360 | 212 58,9% | 48 13,3% | 100 27,8% |
| Total · negres | 357 | 167 46,8% | 64 17,9% | 126 35,3% |
| Estàndard | 309 | 147 47,6% | 70 22,7% | 92 29,8% |
| Estàndard · blanques | 155 | 84 54,2% | 33 21,3% | 38 24,5% |
| Estàndard · negres | 154 | 63 40,9% | 37 24,0% | 54 35,1% |
| Ràpid | 408 | 232 56,9% | 42 10,3% | 134 32,8% |
| Ràpid · blanques | 205 | 128 62,4% | 15 7,3% | 62 30,2% |
| Ràpid · negres | 203 | 104 51,2% | 27 13,3% | 72 35,5% |
