Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 12Taules · 4Derrotes · 18Estàndard · 20Ràpid · 14Blanques · 20Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 12 35,3% | 4 11,8% | 18 52,9% |
| Total · blanques | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 14 | 5 35,7% | 1 7,1% | 8 57,1% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 29Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 15Estàndard · 20Ràpid · 9Blanques · 17Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 10 34,5% | 4 13,8% | 15 51,7% |
| Total · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 29Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 15Estàndard · 20Ràpid · 9Blanques · 17Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 10 34,5% | 4 13,8% | 15 51,7% |
| Total · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 29Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 15Estàndard · 20Ràpid · 9Blanques · 17Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 10 34,5% | 4 13,8% | 15 51,7% |
| Total · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Total · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 2 25,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
