Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 815Victòries · 388Taules · 112Derrotes · 315Estàndard · 314Ràpid · 501Blanques · 406Negres · 409
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 815 | 388 47,6% | 112 13,7% | 315 38,7% |
| Total · blanques | 406 | 214 52,7% | 47 11,6% | 145 35,7% |
| Total · negres | 409 | 174 42,5% | 65 15,9% | 170 41,6% |
| Estàndard | 314 | 145 46,2% | 65 20,7% | 104 33,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 75 49,7% | 29 19,2% | 47 31,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 70 42,9% | 36 22,1% | 57 35,0% |
| Ràpid | 501 | 243 48,5% | 47 9,4% | 211 42,1% |
| Ràpid · blanques | 255 | 139 54,5% | 18 7,1% | 98 38,4% |
| Ràpid · negres | 246 | 104 42,3% | 29 11,8% | 113 45,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 808Victòries · 382Taules · 112Derrotes · 314Estàndard · 314Ràpid · 494Blanques · 402Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 808 | 382 47,3% | 112 13,9% | 314 38,9% |
| Total · blanques | 402 | 211 52,5% | 47 11,7% | 144 35,8% |
| Total · negres | 406 | 171 42,1% | 65 16,0% | 170 41,9% |
| Estàndard | 314 | 145 46,2% | 65 20,7% | 104 33,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 75 49,7% | 29 19,2% | 47 31,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 70 42,9% | 36 22,1% | 57 35,0% |
| Ràpid | 494 | 237 48,0% | 47 9,5% | 210 42,5% |
| Ràpid · blanques | 251 | 136 54,2% | 18 7,2% | 97 38,7% |
| Ràpid · negres | 243 | 101 41,6% | 29 11,9% | 113 46,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 808Victòries · 382Taules · 112Derrotes · 314Estàndard · 314Ràpid · 494Blanques · 402Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 808 | 382 47,3% | 112 13,9% | 314 38,9% |
| Total · blanques | 402 | 211 52,5% | 47 11,7% | 144 35,8% |
| Total · negres | 406 | 171 42,1% | 65 16,0% | 170 41,9% |
| Estàndard | 314 | 145 46,2% | 65 20,7% | 104 33,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 75 49,7% | 29 19,2% | 47 31,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 70 42,9% | 36 22,1% | 57 35,0% |
| Ràpid | 494 | 237 48,0% | 47 9,5% | 210 42,5% |
| Ràpid · blanques | 251 | 136 54,2% | 18 7,2% | 97 38,7% |
| Ràpid · negres | 243 | 101 41,6% | 29 11,9% | 113 46,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 808Victòries · 382Taules · 112Derrotes · 314Estàndard · 314Ràpid · 494Blanques · 402Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 808 | 382 47,3% | 112 13,9% | 314 38,9% |
| Total · blanques | 402 | 211 52,5% | 47 11,7% | 144 35,8% |
| Total · negres | 406 | 171 42,1% | 65 16,0% | 170 41,9% |
| Estàndard | 314 | 145 46,2% | 65 20,7% | 104 33,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 75 49,7% | 29 19,2% | 47 31,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 70 42,9% | 36 22,1% | 57 35,0% |
| Ràpid | 494 | 237 48,0% | 47 9,5% | 210 42,5% |
| Ràpid · blanques | 251 | 136 54,2% | 18 7,2% | 97 38,7% |
| Ràpid · negres | 243 | 101 41,6% | 29 11,9% | 113 46,5% |
