Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 438Victòries · 177Taules · 52Derrotes · 209Estàndard · 253Ràpid · 185Blanques · 217Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 438 | 177 40,4% | 52 11,9% | 209 47,7% |
| Total · blanques | 217 | 93 42,9% | 24 11,1% | 100 46,1% |
| Total · negres | 221 | 84 38,0% | 28 12,7% | 109 49,3% |
| Estàndard | 253 | 92 36,4% | 39 15,4% | 122 48,2% |
| Estàndard · blanques | 126 | 47 37,3% | 18 14,3% | 61 48,4% |
| Estàndard · negres | 127 | 45 35,4% | 21 16,5% | 61 48,0% |
| Ràpid | 185 | 85 46,0% | 13 7,0% | 87 47,0% |
| Ràpid · blanques | 91 | 46 50,6% | 6 6,6% | 39 42,9% |
| Ràpid · negres | 94 | 39 41,5% | 7 7,5% | 48 51,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 421Victòries · 169Taules · 50Derrotes · 202Estàndard · 253Ràpid · 168Blanques · 208Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 421 | 169 40,1% | 50 11,9% | 202 48,0% |
| Total · blanques | 208 | 88 42,3% | 24 11,5% | 96 46,2% |
| Total · negres | 213 | 81 38,0% | 26 12,2% | 106 49,8% |
| Estàndard | 253 | 92 36,4% | 39 15,4% | 122 48,2% |
| Estàndard · blanques | 126 | 47 37,3% | 18 14,3% | 61 48,4% |
| Estàndard · negres | 127 | 45 35,4% | 21 16,5% | 61 48,0% |
| Ràpid | 168 | 77 45,8% | 11 6,6% | 80 47,6% |
| Ràpid · blanques | 82 | 41 50,0% | 6 7,3% | 35 42,7% |
| Ràpid · negres | 86 | 36 41,9% | 5 5,8% | 45 52,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 421Victòries · 169Taules · 50Derrotes · 202Estàndard · 253Ràpid · 168Blanques · 208Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 421 | 169 40,1% | 50 11,9% | 202 48,0% |
| Total · blanques | 208 | 88 42,3% | 24 11,5% | 96 46,2% |
| Total · negres | 213 | 81 38,0% | 26 12,2% | 106 49,8% |
| Estàndard | 253 | 92 36,4% | 39 15,4% | 122 48,2% |
| Estàndard · blanques | 126 | 47 37,3% | 18 14,3% | 61 48,4% |
| Estàndard · negres | 127 | 45 35,4% | 21 16,5% | 61 48,0% |
| Ràpid | 168 | 77 45,8% | 11 6,6% | 80 47,6% |
| Ràpid · blanques | 82 | 41 50,0% | 6 7,3% | 35 42,7% |
| Ràpid · negres | 86 | 36 41,9% | 5 5,8% | 45 52,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 413Victòries · 167Taules · 50Derrotes · 196Estàndard · 245Ràpid · 168Blanques · 204Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 167 40,4% | 50 12,1% | 196 47,5% |
| Total · blanques | 204 | 87 42,7% | 24 11,8% | 93 45,6% |
| Total · negres | 209 | 80 38,3% | 26 12,4% | 103 49,3% |
| Estàndard | 245 | 90 36,7% | 39 15,9% | 116 47,4% |
| Estàndard · blanques | 122 | 46 37,7% | 18 14,8% | 58 47,5% |
| Estàndard · negres | 123 | 44 35,8% | 21 17,1% | 58 47,2% |
| Ràpid | 168 | 77 45,8% | 11 6,6% | 80 47,6% |
| Ràpid · blanques | 82 | 41 50,0% | 6 7,3% | 35 42,7% |
| Ràpid · negres | 86 | 36 41,9% | 5 5,8% | 45 52,3% |
