Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 334Victòries · 164Taules · 46Derrotes · 124Estàndard · 171Ràpid · 163Blanques · 171Negres · 163
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 164 49,1% | 46 13,8% | 124 37,1% |
| Total · blanques | 171 | 83 48,5% | 21 12,3% | 67 39,2% |
| Total · negres | 163 | 81 49,7% | 25 15,3% | 57 35,0% |
| Estàndard | 171 | 80 46,8% | 32 18,7% | 59 34,5% |
| Estàndard · blanques | 87 | 40 46,0% | 15 17,2% | 32 36,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 40 47,6% | 17 20,2% | 27 32,1% |
| Ràpid | 163 | 84 51,5% | 14 8,6% | 65 39,9% |
| Ràpid · blanques | 84 | 43 51,2% | 6 7,1% | 35 41,7% |
| Ràpid · negres | 79 | 41 51,9% | 8 10,1% | 30 38,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 325Victòries · 160Taules · 46Derrotes · 119Estàndard · 171Ràpid · 154Blanques · 167Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 160 49,2% | 46 14,2% | 119 36,6% |
| Total · blanques | 167 | 81 48,5% | 21 12,6% | 65 38,9% |
| Total · negres | 158 | 79 50,0% | 25 15,8% | 54 34,2% |
| Estàndard | 171 | 80 46,8% | 32 18,7% | 59 34,5% |
| Estàndard · blanques | 87 | 40 46,0% | 15 17,2% | 32 36,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 40 47,6% | 17 20,2% | 27 32,1% |
| Ràpid | 154 | 80 52,0% | 14 9,1% | 60 39,0% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 6 7,5% | 33 41,3% |
| Ràpid · negres | 74 | 39 52,7% | 8 10,8% | 27 36,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 325Victòries · 160Taules · 46Derrotes · 119Estàndard · 171Ràpid · 154Blanques · 167Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 160 49,2% | 46 14,2% | 119 36,6% |
| Total · blanques | 167 | 81 48,5% | 21 12,6% | 65 38,9% |
| Total · negres | 158 | 79 50,0% | 25 15,8% | 54 34,2% |
| Estàndard | 171 | 80 46,8% | 32 18,7% | 59 34,5% |
| Estàndard · blanques | 87 | 40 46,0% | 15 17,2% | 32 36,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 40 47,6% | 17 20,2% | 27 32,1% |
| Ràpid | 154 | 80 52,0% | 14 9,1% | 60 39,0% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 6 7,5% | 33 41,3% |
| Ràpid · negres | 74 | 39 52,7% | 8 10,8% | 27 36,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 317Victòries · 157Taules · 46Derrotes · 114Estàndard · 171Ràpid · 146Blanques · 163Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 317 | 157 49,5% | 46 14,5% | 114 36,0% |
| Total · blanques | 163 | 78 47,9% | 21 12,9% | 64 39,3% |
| Total · negres | 154 | 79 51,3% | 25 16,2% | 50 32,5% |
| Estàndard | 171 | 80 46,8% | 32 18,7% | 59 34,5% |
| Estàndard · blanques | 87 | 40 46,0% | 15 17,2% | 32 36,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 40 47,6% | 17 20,2% | 27 32,1% |
| Ràpid | 146 | 77 52,7% | 14 9,6% | 55 37,7% |
| Ràpid · blanques | 76 | 38 50,0% | 6 7,9% | 32 42,1% |
| Ràpid · negres | 70 | 39 55,7% | 8 11,4% | 23 32,9% |
