Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 719Victòries · 361Taules · 100Derrotes · 258Estàndard · 346Ràpid · 373Blanques · 362Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 719 | 361 50,2% | 100 13,9% | 258 35,9% |
| Total · blanques | 362 | 183 50,6% | 56 15,5% | 123 34,0% |
| Total · negres | 357 | 178 49,9% | 44 12,3% | 135 37,8% |
| Estàndard | 346 | 174 50,3% | 67 19,4% | 105 30,4% |
| Estàndard · blanques | 178 | 94 52,8% | 39 21,9% | 45 25,3% |
| Estàndard · negres | 168 | 80 47,6% | 28 16,7% | 60 35,7% |
| Ràpid | 373 | 187 50,1% | 33 8,9% | 153 41,0% |
| Ràpid · blanques | 184 | 89 48,4% | 17 9,2% | 78 42,4% |
| Ràpid · negres | 189 | 98 51,9% | 16 8,5% | 75 39,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 702Victòries · 353Taules · 98Derrotes · 251Estàndard · 346Ràpid · 356Blanques · 355Negres · 347
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 702 | 353 50,3% | 98 14,0% | 251 35,8% |
| Total · blanques | 355 | 182 51,3% | 54 15,2% | 119 33,5% |
| Total · negres | 347 | 171 49,3% | 44 12,7% | 132 38,0% |
| Estàndard | 346 | 174 50,3% | 67 19,4% | 105 30,4% |
| Estàndard · blanques | 178 | 94 52,8% | 39 21,9% | 45 25,3% |
| Estàndard · negres | 168 | 80 47,6% | 28 16,7% | 60 35,7% |
| Ràpid | 356 | 179 50,3% | 31 8,7% | 146 41,0% |
| Ràpid · blanques | 177 | 88 49,7% | 15 8,5% | 74 41,8% |
| Ràpid · negres | 179 | 91 50,8% | 16 8,9% | 72 40,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 702Victòries · 353Taules · 98Derrotes · 251Estàndard · 346Ràpid · 356Blanques · 355Negres · 347
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 702 | 353 50,3% | 98 14,0% | 251 35,8% |
| Total · blanques | 355 | 182 51,3% | 54 15,2% | 119 33,5% |
| Total · negres | 347 | 171 49,3% | 44 12,7% | 132 38,0% |
| Estàndard | 346 | 174 50,3% | 67 19,4% | 105 30,4% |
| Estàndard · blanques | 178 | 94 52,8% | 39 21,9% | 45 25,3% |
| Estàndard · negres | 168 | 80 47,6% | 28 16,7% | 60 35,7% |
| Ràpid | 356 | 179 50,3% | 31 8,7% | 146 41,0% |
| Ràpid · blanques | 177 | 88 49,7% | 15 8,5% | 74 41,8% |
| Ràpid · negres | 179 | 91 50,8% | 16 8,9% | 72 40,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 693Victòries · 348Taules · 98Derrotes · 247Estàndard · 346Ràpid · 347Blanques · 351Negres · 342
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 693 | 348 50,2% | 98 14,1% | 247 35,6% |
| Total · blanques | 351 | 181 51,6% | 54 15,4% | 116 33,1% |
| Total · negres | 342 | 167 48,8% | 44 12,9% | 131 38,3% |
| Estàndard | 346 | 174 50,3% | 67 19,4% | 105 30,4% |
| Estàndard · blanques | 178 | 94 52,8% | 39 21,9% | 45 25,3% |
| Estàndard · negres | 168 | 80 47,6% | 28 16,7% | 60 35,7% |
| Ràpid | 347 | 174 50,1% | 31 8,9% | 142 40,9% |
| Ràpid · blanques | 173 | 87 50,3% | 15 8,7% | 71 41,0% |
| Ràpid · negres | 174 | 87 50,0% | 16 9,2% | 71 40,8% |
