Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 334Victòries · 140Taules · 52Derrotes · 142Estàndard · 152Ràpid · 182Blanques · 168Negres · 166
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 140 41,9% | 52 15,6% | 142 42,5% |
| Total · blanques | 168 | 75 44,6% | 24 14,3% | 69 41,1% |
| Total · negres | 166 | 65 39,2% | 28 16,9% | 73 44,0% |
| Estàndard | 152 | 61 40,1% | 33 21,7% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 78 | 31 39,7% | 16 20,5% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 17 23,0% | 27 36,5% |
| Ràpid | 182 | 79 43,4% | 19 10,4% | 84 46,2% |
| Ràpid · blanques | 90 | 44 48,9% | 8 8,9% | 38 42,2% |
| Ràpid · negres | 92 | 35 38,0% | 11 12,0% | 46 50,0% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 318Victòries · 133Taules · 52Derrotes · 133Estàndard · 152Ràpid · 166Blanques · 160Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 318 | 133 41,8% | 52 16,4% | 133 41,8% |
| Total · blanques | 160 | 72 45,0% | 24 15,0% | 64 40,0% |
| Total · negres | 158 | 61 38,6% | 28 17,7% | 69 43,7% |
| Estàndard | 152 | 61 40,1% | 33 21,7% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 78 | 31 39,7% | 16 20,5% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 17 23,0% | 27 36,5% |
| Ràpid | 166 | 72 43,4% | 19 11,5% | 75 45,2% |
| Ràpid · blanques | 82 | 41 50,0% | 8 9,8% | 33 40,2% |
| Ràpid · negres | 84 | 31 36,9% | 11 13,1% | 42 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 294Victòries · 122Taules · 47Derrotes · 125Estàndard · 152Ràpid · 142Blanques · 148Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 294 | 122 41,5% | 47 16,0% | 125 42,5% |
| Total · blanques | 148 | 65 43,9% | 22 14,9% | 61 41,2% |
| Total · negres | 146 | 57 39,0% | 25 17,1% | 64 43,8% |
| Estàndard | 152 | 61 40,1% | 33 21,7% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 78 | 31 39,7% | 16 20,5% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 17 23,0% | 27 36,5% |
| Ràpid | 142 | 61 43,0% | 14 9,9% | 67 47,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 34 48,6% | 6 8,6% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 72 | 27 37,5% | 8 11,1% | 37 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 294Victòries · 122Taules · 47Derrotes · 125Estàndard · 152Ràpid · 142Blanques · 148Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 294 | 122 41,5% | 47 16,0% | 125 42,5% |
| Total · blanques | 148 | 65 43,9% | 22 14,9% | 61 41,2% |
| Total · negres | 146 | 57 39,0% | 25 17,1% | 64 43,8% |
| Estàndard | 152 | 61 40,1% | 33 21,7% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 78 | 31 39,7% | 16 20,5% | 31 39,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 17 23,0% | 27 36,5% |
| Ràpid | 142 | 61 43,0% | 14 9,9% | 67 47,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 34 48,6% | 6 8,6% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 72 | 27 37,5% | 8 11,1% | 37 51,4% |
