Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 1802Victòries · 1017Taules · 414Derrotes · 371Estàndard · 779Ràpid · 1023Blanques · 909Negres · 893
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1802 | 1017 56,4% | 414 23,0% | 371 20,6% |
| Total · blanques | 909 | 545 60,0% | 210 23,1% | 154 16,9% |
| Total · negres | 893 | 472 52,9% | 204 22,8% | 217 24,3% |
| Estàndard | 779 | 371 47,6% | 246 31,6% | 162 20,8% |
| Estàndard · blanques | 389 | 200 51,4% | 118 30,3% | 71 18,3% |
| Estàndard · negres | 390 | 171 43,9% | 128 32,8% | 91 23,3% |
| Ràpid | 1023 | 646 63,2% | 168 16,4% | 209 20,4% |
| Ràpid · blanques | 520 | 345 66,4% | 92 17,7% | 83 16,0% |
| Ràpid · negres | 503 | 301 59,8% | 76 15,1% | 126 25,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1774Victòries · 1004Taules · 405Derrotes · 365Estàndard · 760Ràpid · 1014Blanques · 895Negres · 879
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1774 | 1004 56,6% | 405 22,8% | 365 20,6% |
| Total · blanques | 895 | 536 59,9% | 206 23,0% | 153 17,1% |
| Total · negres | 879 | 468 53,2% | 199 22,6% | 212 24,1% |
| Estàndard | 760 | 363 47,8% | 238 31,3% | 159 20,9% |
| Estàndard · blanques | 379 | 194 51,2% | 115 30,3% | 70 18,5% |
| Estàndard · negres | 381 | 169 44,4% | 123 32,3% | 89 23,4% |
| Ràpid | 1014 | 641 63,2% | 167 16,5% | 206 20,3% |
| Ràpid · blanques | 516 | 342 66,3% | 91 17,6% | 83 16,1% |
| Ràpid · negres | 498 | 299 60,0% | 76 15,3% | 123 24,7% |
Captura 2026-08-01
+19 partides des de 2026-07-01
Partides · 1765Victòries · 999Taules · 401Derrotes · 365Estàndard · 751Ràpid · 1014Blanques · 890Negres · 875
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1765 | 999 56,6% | 401 22,7% | 365 20,7% |
| Total · blanques | 890 | 533 59,9% | 204 22,9% | 153 17,2% |
| Total · negres | 875 | 466 53,3% | 197 22,5% | 212 24,2% |
| Estàndard | 751 | 358 47,7% | 234 31,2% | 159 21,2% |
| Estàndard · blanques | 374 | 191 51,1% | 113 30,2% | 70 18,7% |
| Estàndard · negres | 377 | 167 44,3% | 121 32,1% | 89 23,6% |
| Ràpid | 1014 | 641 63,2% | 167 16,5% | 206 20,3% |
| Ràpid · blanques | 516 | 342 66,3% | 91 17,6% | 83 16,1% |
| Ràpid · negres | 498 | 299 60,0% | 76 15,3% | 123 24,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1746Victòries · 990Taules · 395Derrotes · 361Estàndard · 737Ràpid · 1009Blanques · 879Negres · 867
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1746 | 990 56,7% | 395 22,6% | 361 20,7% |
| Total · blanques | 879 | 526 59,8% | 202 23,0% | 151 17,2% |
| Total · negres | 867 | 464 53,5% | 193 22,3% | 210 24,2% |
| Estàndard | 737 | 352 47,8% | 229 31,1% | 156 21,2% |
| Estàndard · blanques | 366 | 186 50,8% | 111 30,3% | 69 18,9% |
| Estàndard · negres | 371 | 166 44,7% | 118 31,8% | 87 23,5% |
| Ràpid | 1009 | 638 63,2% | 166 16,5% | 205 20,3% |
| Ràpid · blanques | 513 | 340 66,3% | 91 17,7% | 82 16,0% |
| Ràpid · negres | 496 | 298 60,1% | 75 15,1% | 123 24,8% |
