Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 442Victòries · 223Taules · 60Derrotes · 159Estàndard · 156Ràpid · 286Blanques · 226Negres · 216
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 442 | 223 50,5% | 60 13,6% | 159 36,0% |
| Total · blanques | 226 | 116 51,3% | 36 15,9% | 74 32,7% |
| Total · negres | 216 | 107 49,5% | 24 11,1% | 85 39,4% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 28 18,0% | 55 35,3% |
| Estàndard · blanques | 79 | 39 49,4% | 16 20,3% | 24 30,4% |
| Estàndard · negres | 77 | 34 44,2% | 12 15,6% | 31 40,3% |
| Ràpid | 286 | 150 52,5% | 32 11,2% | 104 36,4% |
| Ràpid · blanques | 147 | 77 52,4% | 20 13,6% | 50 34,0% |
| Ràpid · negres | 139 | 73 52,5% | 12 8,6% | 54 38,9% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 426Victòries · 215Taules · 58Derrotes · 153Estàndard · 156Ràpid · 270Blanques · 219Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 426 | 215 50,5% | 58 13,6% | 153 35,9% |
| Total · blanques | 219 | 113 51,6% | 34 15,5% | 72 32,9% |
| Total · negres | 207 | 102 49,3% | 24 11,6% | 81 39,1% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 28 18,0% | 55 35,3% |
| Estàndard · blanques | 79 | 39 49,4% | 16 20,3% | 24 30,4% |
| Estàndard · negres | 77 | 34 44,2% | 12 15,6% | 31 40,3% |
| Ràpid | 270 | 142 52,6% | 30 11,1% | 98 36,3% |
| Ràpid · blanques | 140 | 74 52,9% | 18 12,9% | 48 34,3% |
| Ràpid · negres | 130 | 68 52,3% | 12 9,2% | 50 38,5% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 401Victòries · 200Taules · 56Derrotes · 145Estàndard · 156Ràpid · 245Blanques · 205Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 401 | 200 49,9% | 56 14,0% | 145 36,2% |
| Total · blanques | 205 | 104 50,7% | 33 16,1% | 68 33,2% |
| Total · negres | 196 | 96 49,0% | 23 11,7% | 77 39,3% |
| Estàndard | 156 | 73 46,8% | 28 18,0% | 55 35,3% |
| Estàndard · blanques | 79 | 39 49,4% | 16 20,3% | 24 30,4% |
| Estàndard · negres | 77 | 34 44,2% | 12 15,6% | 31 40,3% |
| Ràpid | 245 | 127 51,8% | 28 11,4% | 90 36,7% |
| Ràpid · blanques | 126 | 65 51,6% | 17 13,5% | 44 34,9% |
| Ràpid · negres | 119 | 62 52,1% | 11 9,2% | 46 38,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 394Victòries · 197Taules · 54Derrotes · 143Estàndard · 149Ràpid · 245Blanques · 201Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 394 | 197 50,0% | 54 13,7% | 143 36,3% |
| Total · blanques | 201 | 102 50,8% | 32 15,9% | 67 33,3% |
| Total · negres | 193 | 95 49,2% | 22 11,4% | 76 39,4% |
| Estàndard | 149 | 70 47,0% | 26 17,5% | 53 35,6% |
| Estàndard · blanques | 75 | 37 49,3% | 15 20,0% | 23 30,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 33 44,6% | 11 14,9% | 30 40,5% |
| Ràpid | 245 | 127 51,8% | 28 11,4% | 90 36,7% |
| Ràpid · blanques | 126 | 65 51,6% | 17 13,5% | 44 34,9% |
| Ràpid · negres | 119 | 62 52,1% | 11 9,2% | 46 38,7% |
