Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 1262Victòries · 579Taules · 194Derrotes · 489Estàndard · 435Ràpid · 827Blanques · 632Negres · 630
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1262 | 579 45,9% | 194 15,4% | 489 38,8% |
| Total · blanques | 632 | 299 47,3% | 99 15,7% | 234 37,0% |
| Total · negres | 630 | 280 44,4% | 95 15,1% | 255 40,5% |
| Estàndard | 435 | 202 46,4% | 93 21,4% | 140 32,2% |
| Estàndard · blanques | 218 | 104 47,7% | 43 19,7% | 71 32,6% |
| Estàndard · negres | 217 | 98 45,2% | 50 23,0% | 69 31,8% |
| Ràpid | 827 | 377 45,6% | 101 12,2% | 349 42,2% |
| Ràpid · blanques | 414 | 195 47,1% | 56 13,5% | 163 39,4% |
| Ràpid · negres | 413 | 182 44,1% | 45 10,9% | 186 45,0% |
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 1262Victòries · 579Taules · 194Derrotes · 489Estàndard · 435Ràpid · 827Blanques · 632Negres · 630
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1262 | 579 45,9% | 194 15,4% | 489 38,8% |
| Total · blanques | 632 | 299 47,3% | 99 15,7% | 234 37,0% |
| Total · negres | 630 | 280 44,4% | 95 15,1% | 255 40,5% |
| Estàndard | 435 | 202 46,4% | 93 21,4% | 140 32,2% |
| Estàndard · blanques | 218 | 104 47,7% | 43 19,7% | 71 32,6% |
| Estàndard · negres | 217 | 98 45,2% | 50 23,0% | 69 31,8% |
| Ràpid | 827 | 377 45,6% | 101 12,2% | 349 42,2% |
| Ràpid · blanques | 414 | 195 47,1% | 56 13,5% | 163 39,4% |
| Ràpid · negres | 413 | 182 44,1% | 45 10,9% | 186 45,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1243Victòries · 571Taules · 191Derrotes · 481Estàndard · 425Ràpid · 818Blanques · 623Negres · 620
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1243 | 571 45,9% | 191 15,4% | 481 38,7% |
| Total · blanques | 623 | 295 47,4% | 97 15,6% | 231 37,1% |
| Total · negres | 620 | 276 44,5% | 94 15,2% | 250 40,3% |
| Estàndard | 425 | 198 46,6% | 91 21,4% | 136 32,0% |
| Estàndard · blanques | 213 | 103 48,4% | 42 19,7% | 68 31,9% |
| Estàndard · negres | 212 | 95 44,8% | 49 23,1% | 68 32,1% |
| Ràpid | 818 | 373 45,6% | 100 12,2% | 345 42,2% |
| Ràpid · blanques | 410 | 192 46,8% | 55 13,4% | 163 39,8% |
| Ràpid · negres | 408 | 181 44,4% | 45 11,0% | 182 44,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1243Victòries · 571Taules · 191Derrotes · 481Estàndard · 425Ràpid · 818Blanques · 623Negres · 620
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1243 | 571 45,9% | 191 15,4% | 481 38,7% |
| Total · blanques | 623 | 295 47,4% | 97 15,6% | 231 37,1% |
| Total · negres | 620 | 276 44,5% | 94 15,2% | 250 40,3% |
| Estàndard | 425 | 198 46,6% | 91 21,4% | 136 32,0% |
| Estàndard · blanques | 213 | 103 48,4% | 42 19,7% | 68 31,9% |
| Estàndard · negres | 212 | 95 44,8% | 49 23,1% | 68 32,1% |
| Ràpid | 818 | 373 45,6% | 100 12,2% | 345 42,2% |
| Ràpid · blanques | 410 | 192 46,8% | 55 13,4% | 163 39,8% |
| Ràpid · negres | 408 | 181 44,4% | 45 11,0% | 182 44,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1243Victòries · 571Taules · 191Derrotes · 481Estàndard · 425Ràpid · 818Blanques · 623Negres · 620
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1243 | 571 45,9% | 191 15,4% | 481 38,7% |
| Total · blanques | 623 | 295 47,4% | 97 15,6% | 231 37,1% |
| Total · negres | 620 | 276 44,5% | 94 15,2% | 250 40,3% |
| Estàndard | 425 | 198 46,6% | 91 21,4% | 136 32,0% |
| Estàndard · blanques | 213 | 103 48,4% | 42 19,7% | 68 31,9% |
| Estàndard · negres | 212 | 95 44,8% | 49 23,1% | 68 32,1% |
| Ràpid | 818 | 373 45,6% | 100 12,2% | 345 42,2% |
| Ràpid · blanques | 410 | 192 46,8% | 55 13,4% | 163 39,8% |
| Ràpid · negres | 408 | 181 44,4% | 45 11,0% | 182 44,6% |
