Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 240Victòries · 79Taules · 22Derrotes · 139Estàndard · 77Ràpid · 163Blanques · 119Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 240 | 79 32,9% | 22 9,2% | 139 57,9% |
| Total · blanques | 119 | 39 32,8% | 12 10,1% | 68 57,1% |
| Total · negres | 121 | 40 33,1% | 10 8,3% | 71 58,7% |
| Estàndard | 77 | 24 31,2% | 6 7,8% | 47 61,0% |
| Estàndard · blanques | 40 | 14 35,0% | 1 2,5% | 25 62,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 10 27,0% | 5 13,5% | 22 59,5% |
| Ràpid | 163 | 55 33,7% | 16 9,8% | 92 56,4% |
| Ràpid · blanques | 79 | 25 31,7% | 11 13,9% | 43 54,4% |
| Ràpid · negres | 84 | 30 35,7% | 5 6,0% | 49 58,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 232Victòries · 77Taules · 21Derrotes · 134Estàndard · 77Ràpid · 155Blanques · 115Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 232 | 77 33,2% | 21 9,1% | 134 57,8% |
| Total · blanques | 115 | 38 33,0% | 12 10,4% | 65 56,5% |
| Total · negres | 117 | 39 33,3% | 9 7,7% | 69 59,0% |
| Estàndard | 77 | 24 31,2% | 6 7,8% | 47 61,0% |
| Estàndard · blanques | 40 | 14 35,0% | 1 2,5% | 25 62,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 10 27,0% | 5 13,5% | 22 59,5% |
| Ràpid | 155 | 53 34,2% | 15 9,7% | 87 56,1% |
| Ràpid · blanques | 75 | 24 32,0% | 11 14,7% | 40 53,3% |
| Ràpid · negres | 80 | 29 36,3% | 4 5,0% | 47 58,8% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 224Victòries · 74Taules · 21Derrotes · 129Estàndard · 77Ràpid · 147Blanques · 111Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 224 | 74 33,0% | 21 9,4% | 129 57,6% |
| Total · blanques | 111 | 37 33,3% | 12 10,8% | 62 55,9% |
| Total · negres | 113 | 37 32,7% | 9 8,0% | 67 59,3% |
| Estàndard | 77 | 24 31,2% | 6 7,8% | 47 61,0% |
| Estàndard · blanques | 40 | 14 35,0% | 1 2,5% | 25 62,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 10 27,0% | 5 13,5% | 22 59,5% |
| Ràpid | 147 | 50 34,0% | 15 10,2% | 82 55,8% |
| Ràpid · blanques | 71 | 23 32,4% | 11 15,5% | 37 52,1% |
| Ràpid · negres | 76 | 27 35,5% | 4 5,3% | 45 59,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 216Victòries · 70Taules · 20Derrotes · 126Estàndard · 77Ràpid · 139Blanques · 107Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 70 32,4% | 20 9,3% | 126 58,3% |
| Total · blanques | 107 | 34 31,8% | 11 10,3% | 62 57,9% |
| Total · negres | 109 | 36 33,0% | 9 8,3% | 64 58,7% |
| Estàndard | 77 | 24 31,2% | 6 7,8% | 47 61,0% |
| Estàndard · blanques | 40 | 14 35,0% | 1 2,5% | 25 62,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 10 27,0% | 5 13,5% | 22 59,5% |
| Ràpid | 139 | 46 33,1% | 14 10,1% | 79 56,8% |
| Ràpid · blanques | 67 | 20 29,9% | 10 14,9% | 37 55,2% |
| Ràpid · negres | 72 | 26 36,1% | 4 5,6% | 42 58,3% |
