Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1200Victòries · 773Taules · 130Derrotes · 297Estàndard · 541Ràpid · 659Blanques · 611Negres · 589
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1200 | 773 64,4% | 130 10,8% | 297 24,8% |
| Total · blanques | 611 | 408 66,8% | 68 11,1% | 135 22,1% |
| Total · negres | 589 | 365 62,0% | 62 10,5% | 162 27,5% |
| Estàndard | 541 | 331 61,2% | 70 12,9% | 140 25,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 176 64,2% | 35 12,8% | 63 23,0% |
| Estàndard · negres | 267 | 155 58,1% | 35 13,1% | 77 28,8% |
| Ràpid | 659 | 442 67,1% | 60 9,1% | 157 23,8% |
| Ràpid · blanques | 337 | 232 68,8% | 33 9,8% | 72 21,4% |
| Ràpid · negres | 322 | 210 65,2% | 27 8,4% | 85 26,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1182Victòries · 761Taules · 127Derrotes · 294Estàndard · 541Ràpid · 641Blanques · 602Negres · 580
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1182 | 761 64,4% | 127 10,7% | 294 24,9% |
| Total · blanques | 602 | 401 66,6% | 66 11,0% | 135 22,4% |
| Total · negres | 580 | 360 62,1% | 61 10,5% | 159 27,4% |
| Estàndard | 541 | 331 61,2% | 70 12,9% | 140 25,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 176 64,2% | 35 12,8% | 63 23,0% |
| Estàndard · negres | 267 | 155 58,1% | 35 13,1% | 77 28,8% |
| Ràpid | 641 | 430 67,1% | 57 8,9% | 154 24,0% |
| Ràpid · blanques | 328 | 225 68,6% | 31 9,5% | 72 22,0% |
| Ràpid · negres | 313 | 205 65,5% | 26 8,3% | 82 26,2% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1173Victòries · 754Taules · 126Derrotes · 293Estàndard · 541Ràpid · 632Blanques · 598Negres · 575
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1173 | 754 64,3% | 126 10,7% | 293 25,0% |
| Total · blanques | 598 | 398 66,6% | 65 10,9% | 135 22,6% |
| Total · negres | 575 | 356 61,9% | 61 10,6% | 158 27,5% |
| Estàndard | 541 | 331 61,2% | 70 12,9% | 140 25,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 176 64,2% | 35 12,8% | 63 23,0% |
| Estàndard · negres | 267 | 155 58,1% | 35 13,1% | 77 28,8% |
| Ràpid | 632 | 423 66,9% | 56 8,9% | 153 24,2% |
| Ràpid · blanques | 324 | 222 68,5% | 30 9,3% | 72 22,2% |
| Ràpid · negres | 308 | 201 65,3% | 26 8,4% | 81 26,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1165Victòries · 748Taules · 125Derrotes · 292Estàndard · 541Ràpid · 624Blanques · 594Negres · 571
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1165 | 748 64,2% | 125 10,7% | 292 25,1% |
| Total · blanques | 594 | 395 66,5% | 64 10,8% | 135 22,7% |
| Total · negres | 571 | 353 61,8% | 61 10,7% | 157 27,5% |
| Estàndard | 541 | 331 61,2% | 70 12,9% | 140 25,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 176 64,2% | 35 12,8% | 63 23,0% |
| Estàndard · negres | 267 | 155 58,1% | 35 13,1% | 77 28,8% |
| Ràpid | 624 | 417 66,8% | 55 8,8% | 152 24,4% |
| Ràpid · blanques | 320 | 219 68,4% | 29 9,1% | 72 22,5% |
| Ràpid · negres | 304 | 198 65,1% | 26 8,6% | 80 26,3% |
