Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 623Victòries · 231Taules · 83Derrotes · 309Estàndard · 388Ràpid · 235Blanques · 320Negres · 303
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 623 | 231 37,1% | 83 13,3% | 309 49,6% |
| Total · blanques | 320 | 123 38,4% | 51 15,9% | 146 45,6% |
| Total · negres | 303 | 108 35,6% | 32 10,6% | 163 53,8% |
| Estàndard | 388 | 139 35,8% | 62 16,0% | 187 48,2% |
| Estàndard · blanques | 197 | 74 37,6% | 39 19,8% | 84 42,6% |
| Estàndard · negres | 191 | 65 34,0% | 23 12,0% | 103 53,9% |
| Ràpid | 235 | 92 39,2% | 21 8,9% | 122 51,9% |
| Ràpid · blanques | 123 | 49 39,8% | 12 9,8% | 62 50,4% |
| Ràpid · negres | 112 | 43 38,4% | 9 8,0% | 60 53,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 608Victòries · 222Taules · 80Derrotes · 306Estàndard · 388Ràpid · 220Blanques · 313Negres · 295
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 608 | 222 36,5% | 80 13,2% | 306 50,3% |
| Total · blanques | 313 | 120 38,3% | 49 15,7% | 144 46,0% |
| Total · negres | 295 | 102 34,6% | 31 10,5% | 162 54,9% |
| Estàndard | 388 | 139 35,8% | 62 16,0% | 187 48,2% |
| Estàndard · blanques | 197 | 74 37,6% | 39 19,8% | 84 42,6% |
| Estàndard · negres | 191 | 65 34,0% | 23 12,0% | 103 53,9% |
| Ràpid | 220 | 83 37,7% | 18 8,2% | 119 54,1% |
| Ràpid · blanques | 116 | 46 39,7% | 10 8,6% | 60 51,7% |
| Ràpid · negres | 104 | 37 35,6% | 8 7,7% | 59 56,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 600Victòries · 219Taules · 79Derrotes · 302Estàndard · 388Ràpid · 212Blanques · 309Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 600 | 219 36,5% | 79 13,2% | 302 50,3% |
| Total · blanques | 309 | 118 38,2% | 49 15,9% | 142 46,0% |
| Total · negres | 291 | 101 34,7% | 30 10,3% | 160 55,0% |
| Estàndard | 388 | 139 35,8% | 62 16,0% | 187 48,2% |
| Estàndard · blanques | 197 | 74 37,6% | 39 19,8% | 84 42,6% |
| Estàndard · negres | 191 | 65 34,0% | 23 12,0% | 103 53,9% |
| Ràpid | 212 | 80 37,7% | 17 8,0% | 115 54,3% |
| Ràpid · blanques | 112 | 44 39,3% | 10 8,9% | 58 51,8% |
| Ràpid · negres | 100 | 36 36,0% | 7 7,0% | 57 57,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 600Victòries · 219Taules · 79Derrotes · 302Estàndard · 388Ràpid · 212Blanques · 309Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 600 | 219 36,5% | 79 13,2% | 302 50,3% |
| Total · blanques | 309 | 118 38,2% | 49 15,9% | 142 46,0% |
| Total · negres | 291 | 101 34,7% | 30 10,3% | 160 55,0% |
| Estàndard | 388 | 139 35,8% | 62 16,0% | 187 48,2% |
| Estàndard · blanques | 197 | 74 37,6% | 39 19,8% | 84 42,6% |
| Estàndard · negres | 191 | 65 34,0% | 23 12,0% | 103 53,9% |
| Ràpid | 212 | 80 37,7% | 17 8,0% | 115 54,3% |
| Ràpid · blanques | 112 | 44 39,3% | 10 8,9% | 58 51,8% |
| Ràpid · negres | 100 | 36 36,0% | 7 7,0% | 57 57,0% |
