Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 39Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 28Estàndard · 17Ràpid · 22Blanques · 22Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 7 18,0% | 4 10,3% | 28 71,8% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 2 9,1% | 13 59,1% |
| Total · negres | 17 | 0 0,0% | 2 11,8% | 15 88,2% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 22 | 4 18,2% | 2 9,1% | 16 72,7% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 0 0,0% | 1 9,1% | 10 90,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 31Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 17Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 5 16,1% | 4 12,9% | 22 71,0% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 2 15,4% | 11 84,6% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 31Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 17Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 5 16,1% | 4 12,9% | 22 71,0% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 2 15,4% | 11 84,6% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 31Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 17Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 5 16,1% | 4 12,9% | 22 71,0% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 2 15,4% | 11 84,6% |
| Estàndard | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
