Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 439Victòries · 207Taules · 80Derrotes · 152Estàndard · 316Ràpid · 123Blanques · 214Negres · 225
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 439 | 207 47,2% | 80 18,2% | 152 34,6% |
| Total · blanques | 214 | 115 53,7% | 39 18,2% | 60 28,0% |
| Total · negres | 225 | 92 40,9% | 41 18,2% | 92 40,9% |
| Estàndard | 316 | 135 42,7% | 63 19,9% | 118 37,3% |
| Estàndard · blanques | 150 | 75 50,0% | 30 20,0% | 45 30,0% |
| Estàndard · negres | 166 | 60 36,1% | 33 19,9% | 73 44,0% |
| Ràpid | 123 | 72 58,5% | 17 13,8% | 34 27,6% |
| Ràpid · blanques | 64 | 40 62,5% | 9 14,1% | 15 23,4% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 8 13,6% | 19 32,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 431Victòries · 203Taules · 80Derrotes · 148Estàndard · 308Ràpid · 123Blanques · 210Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 431 | 203 47,1% | 80 18,6% | 148 34,3% |
| Total · blanques | 210 | 113 53,8% | 39 18,6% | 58 27,6% |
| Total · negres | 221 | 90 40,7% | 41 18,6% | 90 40,7% |
| Estàndard | 308 | 131 42,5% | 63 20,5% | 114 37,0% |
| Estàndard · blanques | 146 | 73 50,0% | 30 20,6% | 43 29,5% |
| Estàndard · negres | 162 | 58 35,8% | 33 20,4% | 71 43,8% |
| Ràpid | 123 | 72 58,5% | 17 13,8% | 34 27,6% |
| Ràpid · blanques | 64 | 40 62,5% | 9 14,1% | 15 23,4% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 8 13,6% | 19 32,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 431Victòries · 203Taules · 80Derrotes · 148Estàndard · 308Ràpid · 123Blanques · 210Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 431 | 203 47,1% | 80 18,6% | 148 34,3% |
| Total · blanques | 210 | 113 53,8% | 39 18,6% | 58 27,6% |
| Total · negres | 221 | 90 40,7% | 41 18,6% | 90 40,7% |
| Estàndard | 308 | 131 42,5% | 63 20,5% | 114 37,0% |
| Estàndard · blanques | 146 | 73 50,0% | 30 20,6% | 43 29,5% |
| Estàndard · negres | 162 | 58 35,8% | 33 20,4% | 71 43,8% |
| Ràpid | 123 | 72 58,5% | 17 13,8% | 34 27,6% |
| Ràpid · blanques | 64 | 40 62,5% | 9 14,1% | 15 23,4% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 8 13,6% | 19 32,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 431Victòries · 203Taules · 80Derrotes · 148Estàndard · 308Ràpid · 123Blanques · 210Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 431 | 203 47,1% | 80 18,6% | 148 34,3% |
| Total · blanques | 210 | 113 53,8% | 39 18,6% | 58 27,6% |
| Total · negres | 221 | 90 40,7% | 41 18,6% | 90 40,7% |
| Estàndard | 308 | 131 42,5% | 63 20,5% | 114 37,0% |
| Estàndard · blanques | 146 | 73 50,0% | 30 20,6% | 43 29,5% |
| Estàndard · negres | 162 | 58 35,8% | 33 20,4% | 71 43,8% |
| Ràpid | 123 | 72 58,5% | 17 13,8% | 34 27,6% |
| Ràpid · blanques | 64 | 40 62,5% | 9 14,1% | 15 23,4% |
| Ràpid · negres | 59 | 32 54,2% | 8 13,6% | 19 32,2% |
