Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 261Victòries · 93Taules · 30Derrotes · 138Estàndard · 141Ràpid · 120Blanques · 128Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 93 35,6% | 30 11,5% | 138 52,9% |
| Total · blanques | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Total · negres | 133 | 47 35,3% | 16 12,0% | 70 52,6% |
| Estàndard | 141 | 50 35,5% | 21 14,9% | 70 49,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Estàndard · negres | 75 | 29 38,7% | 13 17,3% | 33 44,0% |
| Ràpid | 120 | 43 35,8% | 9 7,5% | 68 56,7% |
| Ràpid · blanques | 62 | 25 40,3% | 6 9,7% | 31 50,0% |
| Ràpid · negres | 58 | 18 31,0% | 3 5,2% | 37 63,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 261Victòries · 93Taules · 30Derrotes · 138Estàndard · 141Ràpid · 120Blanques · 128Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 93 35,6% | 30 11,5% | 138 52,9% |
| Total · blanques | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Total · negres | 133 | 47 35,3% | 16 12,0% | 70 52,6% |
| Estàndard | 141 | 50 35,5% | 21 14,9% | 70 49,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Estàndard · negres | 75 | 29 38,7% | 13 17,3% | 33 44,0% |
| Ràpid | 120 | 43 35,8% | 9 7,5% | 68 56,7% |
| Ràpid · blanques | 62 | 25 40,3% | 6 9,7% | 31 50,0% |
| Ràpid · negres | 58 | 18 31,0% | 3 5,2% | 37 63,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 253Victòries · 91Taules · 28Derrotes · 134Estàndard · 141Ràpid · 112Blanques · 124Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 253 | 91 36,0% | 28 11,1% | 134 53,0% |
| Total · blanques | 124 | 44 35,5% | 13 10,5% | 67 54,0% |
| Total · negres | 129 | 47 36,4% | 15 11,6% | 67 51,9% |
| Estàndard | 141 | 50 35,5% | 21 14,9% | 70 49,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Estàndard · negres | 75 | 29 38,7% | 13 17,3% | 33 44,0% |
| Ràpid | 112 | 41 36,6% | 7 6,3% | 64 57,1% |
| Ràpid · blanques | 58 | 23 39,7% | 5 8,6% | 30 51,7% |
| Ràpid · negres | 54 | 18 33,3% | 2 3,7% | 34 63,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 253Victòries · 91Taules · 28Derrotes · 134Estàndard · 141Ràpid · 112Blanques · 124Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 253 | 91 36,0% | 28 11,1% | 134 53,0% |
| Total · blanques | 124 | 44 35,5% | 13 10,5% | 67 54,0% |
| Total · negres | 129 | 47 36,4% | 15 11,6% | 67 51,9% |
| Estàndard | 141 | 50 35,5% | 21 14,9% | 70 49,7% |
| Estàndard · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Estàndard · negres | 75 | 29 38,7% | 13 17,3% | 33 44,0% |
| Ràpid | 112 | 41 36,6% | 7 6,3% | 64 57,1% |
| Ràpid · blanques | 58 | 23 39,7% | 5 8,6% | 30 51,7% |
| Ràpid · negres | 54 | 18 33,3% | 2 3,7% | 34 63,0% |
