Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 256Victòries · 87Taules · 12Derrotes · 157Estàndard · 168Ràpid · 88Blanques · 136Negres · 120
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 87 34,0% | 12 4,7% | 157 61,3% |
| Total · blanques | 136 | 47 34,6% | 2 1,5% | 87 64,0% |
| Total · negres | 120 | 40 33,3% | 10 8,3% | 70 58,3% |
| Estàndard | 168 | 57 33,9% | 11 6,6% | 100 59,5% |
| Estàndard · blanques | 88 | 30 34,1% | 2 2,3% | 56 63,6% |
| Estàndard · negres | 80 | 27 33,8% | 9 11,3% | 44 55,0% |
| Ràpid | 88 | 30 34,1% | 1 1,1% | 57 64,8% |
| Ràpid · blanques | 48 | 17 35,4% | 0 0,0% | 31 64,6% |
| Ràpid · negres | 40 | 13 32,5% | 1 2,5% | 26 65,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 247Victòries · 84Taules · 12Derrotes · 151Estàndard · 168Ràpid · 79Blanques · 132Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 84 34,0% | 12 4,9% | 151 61,1% |
| Total · blanques | 132 | 46 34,9% | 2 1,5% | 84 63,6% |
| Total · negres | 115 | 38 33,0% | 10 8,7% | 67 58,3% |
| Estàndard | 168 | 57 33,9% | 11 6,6% | 100 59,5% |
| Estàndard · blanques | 88 | 30 34,1% | 2 2,3% | 56 63,6% |
| Estàndard · negres | 80 | 27 33,8% | 9 11,3% | 44 55,0% |
| Ràpid | 79 | 27 34,2% | 1 1,3% | 51 64,6% |
| Ràpid · blanques | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 247Victòries · 84Taules · 12Derrotes · 151Estàndard · 168Ràpid · 79Blanques · 132Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 84 34,0% | 12 4,9% | 151 61,1% |
| Total · blanques | 132 | 46 34,9% | 2 1,5% | 84 63,6% |
| Total · negres | 115 | 38 33,0% | 10 8,7% | 67 58,3% |
| Estàndard | 168 | 57 33,9% | 11 6,6% | 100 59,5% |
| Estàndard · blanques | 88 | 30 34,1% | 2 2,3% | 56 63,6% |
| Estàndard · negres | 80 | 27 33,8% | 9 11,3% | 44 55,0% |
| Ràpid | 79 | 27 34,2% | 1 1,3% | 51 64,6% |
| Ràpid · blanques | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 247Victòries · 84Taules · 12Derrotes · 151Estàndard · 168Ràpid · 79Blanques · 132Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 84 34,0% | 12 4,9% | 151 61,1% |
| Total · blanques | 132 | 46 34,9% | 2 1,5% | 84 63,6% |
| Total · negres | 115 | 38 33,0% | 10 8,7% | 67 58,3% |
| Estàndard | 168 | 57 33,9% | 11 6,6% | 100 59,5% |
| Estàndard · blanques | 88 | 30 34,1% | 2 2,3% | 56 63,6% |
| Estàndard · negres | 80 | 27 33,8% | 9 11,3% | 44 55,0% |
| Ràpid | 79 | 27 34,2% | 1 1,3% | 51 64,6% |
| Ràpid · blanques | 44 | 16 36,4% | 0 0,0% | 28 63,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
