Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 102Victòries · 57Taules · 10Derrotes · 35Estàndard · 36Ràpid · 66Blanques · 53Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 57 55,9% | 10 9,8% | 35 34,3% |
| Total · blanques | 53 | 35 66,0% | 2 3,8% | 16 30,2% |
| Total · negres | 49 | 22 44,9% | 8 16,3% | 19 38,8% |
| Estàndard | 36 | 21 58,3% | 2 5,6% | 13 36,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 14 66,7% | 1 4,8% | 6 28,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid | 66 | 36 54,6% | 8 12,1% | 22 33,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 1 3,1% | 10 31,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 7 20,6% | 12 35,3% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 85Victòries · 48Taules · 9Derrotes · 28Estàndard · 36Ràpid · 49Blanques · 45Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 48 56,5% | 9 10,6% | 28 32,9% |
| Total · blanques | 45 | 29 64,4% | 2 4,4% | 14 31,1% |
| Total · negres | 40 | 19 47,5% | 7 17,5% | 14 35,0% |
| Estàndard | 36 | 21 58,3% | 2 5,6% | 13 36,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 14 66,7% | 1 4,8% | 6 28,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid | 49 | 27 55,1% | 7 14,3% | 15 30,6% |
| Ràpid · blanques | 24 | 15 62,5% | 1 4,2% | 8 33,3% |
| Ràpid · negres | 25 | 12 48,0% | 6 24,0% | 7 28,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 69Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 23Estàndard · 36Ràpid · 33Blanques · 37Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 69 | 41 59,4% | 5 7,3% | 23 33,3% |
| Total · blanques | 37 | 26 70,3% | 1 2,7% | 10 27,0% |
| Total · negres | 32 | 15 46,9% | 4 12,5% | 13 40,6% |
| Estàndard | 36 | 21 58,3% | 2 5,6% | 13 36,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 14 66,7% | 1 4,8% | 6 28,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid | 33 | 20 60,6% | 3 9,1% | 10 30,3% |
| Ràpid · blanques | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 69Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 23Estàndard · 36Ràpid · 33Blanques · 37Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 69 | 41 59,4% | 5 7,3% | 23 33,3% |
| Total · blanques | 37 | 26 70,3% | 1 2,7% | 10 27,0% |
| Total · negres | 32 | 15 46,9% | 4 12,5% | 13 40,6% |
| Estàndard | 36 | 21 58,3% | 2 5,6% | 13 36,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 14 66,7% | 1 4,8% | 6 28,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 1 6,7% | 7 46,7% |
| Ràpid | 33 | 20 60,6% | 3 9,1% | 10 30,3% |
| Ràpid · blanques | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
