Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+36 partides des de 2026-09-01
Partides · 948Victòries · 477Taules · 153Derrotes · 318Estàndard · 493Ràpid · 455Blanques · 467Negres · 481
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 948 | 477 50,3% | 153 16,1% | 318 33,5% |
| Total · blanques | 467 | 249 53,3% | 71 15,2% | 147 31,5% |
| Total · negres | 481 | 228 47,4% | 82 17,1% | 171 35,6% |
| Estàndard | 493 | 231 46,9% | 115 23,3% | 147 29,8% |
| Estàndard · blanques | 247 | 122 49,4% | 54 21,9% | 71 28,7% |
| Estàndard · negres | 246 | 109 44,3% | 61 24,8% | 76 30,9% |
| Ràpid | 455 | 246 54,1% | 38 8,4% | 171 37,6% |
| Ràpid · blanques | 220 | 127 57,7% | 17 7,7% | 76 34,6% |
| Ràpid · negres | 235 | 119 50,6% | 21 8,9% | 95 40,4% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 912Victòries · 453Taules · 147Derrotes · 312Estàndard · 483Ràpid · 429Blanques · 450Negres · 462
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 912 | 453 49,7% | 147 16,1% | 312 34,2% |
| Total · blanques | 450 | 237 52,7% | 69 15,3% | 144 32,0% |
| Total · negres | 462 | 216 46,8% | 78 16,9% | 168 36,4% |
| Estàndard | 483 | 227 47,0% | 112 23,2% | 144 29,8% |
| Estàndard · blanques | 242 | 121 50,0% | 53 21,9% | 68 28,1% |
| Estàndard · negres | 241 | 106 44,0% | 59 24,5% | 76 31,5% |
| Ràpid | 429 | 226 52,7% | 35 8,2% | 168 39,2% |
| Ràpid · blanques | 208 | 116 55,8% | 16 7,7% | 76 36,5% |
| Ràpid · negres | 221 | 110 49,8% | 19 8,6% | 92 41,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 894Victòries · 443Taules · 144Derrotes · 307Estàndard · 474Ràpid · 420Blanques · 442Negres · 452
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 894 | 443 49,6% | 144 16,1% | 307 34,3% |
| Total · blanques | 442 | 233 52,7% | 67 15,2% | 142 32,1% |
| Total · negres | 452 | 210 46,5% | 77 17,0% | 165 36,5% |
| Estàndard | 474 | 222 46,8% | 111 23,4% | 141 29,8% |
| Estàndard · blanques | 238 | 119 50,0% | 53 22,3% | 66 27,7% |
| Estàndard · negres | 236 | 103 43,6% | 58 24,6% | 75 31,8% |
| Ràpid | 420 | 221 52,6% | 33 7,9% | 166 39,5% |
| Ràpid · blanques | 204 | 114 55,9% | 14 6,9% | 76 37,3% |
| Ràpid · negres | 216 | 107 49,5% | 19 8,8% | 90 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 885Victòries · 437Taules · 144Derrotes · 304Estàndard · 474Ràpid · 411Blanques · 438Negres · 447
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 885 | 437 49,4% | 144 16,3% | 304 34,4% |
| Total · blanques | 438 | 230 52,5% | 67 15,3% | 141 32,2% |
| Total · negres | 447 | 207 46,3% | 77 17,2% | 163 36,5% |
| Estàndard | 474 | 222 46,8% | 111 23,4% | 141 29,8% |
| Estàndard · blanques | 238 | 119 50,0% | 53 22,3% | 66 27,7% |
| Estàndard · negres | 236 | 103 43,6% | 58 24,6% | 75 31,8% |
| Ràpid | 411 | 215 52,3% | 33 8,0% | 163 39,7% |
| Ràpid · blanques | 200 | 111 55,5% | 14 7,0% | 75 37,5% |
| Ràpid · negres | 211 | 104 49,3% | 19 9,0% | 88 41,7% |
