Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 894Victòries · 453Taules · 114Derrotes · 327Estàndard · 481Ràpid · 413Blanques · 451Negres · 443
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 894 | 453 50,7% | 114 12,8% | 327 36,6% |
| Total · blanques | 451 | 247 54,8% | 55 12,2% | 149 33,0% |
| Total · negres | 443 | 206 46,5% | 59 13,3% | 178 40,2% |
| Estàndard | 481 | 234 48,7% | 70 14,6% | 177 36,8% |
| Estàndard · blanques | 242 | 128 52,9% | 31 12,8% | 83 34,3% |
| Estàndard · negres | 239 | 106 44,4% | 39 16,3% | 94 39,3% |
| Ràpid | 413 | 219 53,0% | 44 10,7% | 150 36,3% |
| Ràpid · blanques | 209 | 119 56,9% | 24 11,5% | 66 31,6% |
| Ràpid · negres | 204 | 100 49,0% | 20 9,8% | 84 41,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 877Victòries · 444Taules · 112Derrotes · 321Estàndard · 472Ràpid · 405Blanques · 442Negres · 435
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 444 50,6% | 112 12,8% | 321 36,6% |
| Total · blanques | 442 | 243 55,0% | 54 12,2% | 145 32,8% |
| Total · negres | 435 | 201 46,2% | 58 13,3% | 176 40,5% |
| Estàndard | 472 | 230 48,7% | 69 14,6% | 173 36,7% |
| Estàndard · blanques | 237 | 126 53,2% | 30 12,7% | 81 34,2% |
| Estàndard · negres | 235 | 104 44,3% | 39 16,6% | 92 39,2% |
| Ràpid | 405 | 214 52,8% | 43 10,6% | 148 36,5% |
| Ràpid · blanques | 205 | 117 57,1% | 24 11,7% | 64 31,2% |
| Ràpid · negres | 200 | 97 48,5% | 19 9,5% | 84 42,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 877Victòries · 444Taules · 112Derrotes · 321Estàndard · 472Ràpid · 405Blanques · 442Negres · 435
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 444 50,6% | 112 12,8% | 321 36,6% |
| Total · blanques | 442 | 243 55,0% | 54 12,2% | 145 32,8% |
| Total · negres | 435 | 201 46,2% | 58 13,3% | 176 40,5% |
| Estàndard | 472 | 230 48,7% | 69 14,6% | 173 36,7% |
| Estàndard · blanques | 237 | 126 53,2% | 30 12,7% | 81 34,2% |
| Estàndard · negres | 235 | 104 44,3% | 39 16,6% | 92 39,2% |
| Ràpid | 405 | 214 52,8% | 43 10,6% | 148 36,5% |
| Ràpid · blanques | 205 | 117 57,1% | 24 11,7% | 64 31,2% |
| Ràpid · negres | 200 | 97 48,5% | 19 9,5% | 84 42,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 877Victòries · 444Taules · 112Derrotes · 321Estàndard · 472Ràpid · 405Blanques · 442Negres · 435
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 444 50,6% | 112 12,8% | 321 36,6% |
| Total · blanques | 442 | 243 55,0% | 54 12,2% | 145 32,8% |
| Total · negres | 435 | 201 46,2% | 58 13,3% | 176 40,5% |
| Estàndard | 472 | 230 48,7% | 69 14,6% | 173 36,7% |
| Estàndard · blanques | 237 | 126 53,2% | 30 12,7% | 81 34,2% |
| Estàndard · negres | 235 | 104 44,3% | 39 16,6% | 92 39,2% |
| Ràpid | 405 | 214 52,8% | 43 10,6% | 148 36,5% |
| Ràpid · blanques | 205 | 117 57,1% | 24 11,7% | 64 31,2% |
| Ràpid · negres | 200 | 97 48,5% | 19 9,5% | 84 42,0% |
