Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 732Victòries · 331Taules · 65Derrotes · 336Estàndard · 387Ràpid · 345Blanques · 375Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 732 | 331 45,2% | 65 8,9% | 336 45,9% |
| Total · blanques | 375 | 162 43,2% | 36 9,6% | 177 47,2% |
| Total · negres | 357 | 169 47,3% | 29 8,1% | 159 44,5% |
| Estàndard | 387 | 185 47,8% | 39 10,1% | 163 42,1% |
| Estàndard · blanques | 198 | 89 45,0% | 21 10,6% | 88 44,4% |
| Estàndard · negres | 189 | 96 50,8% | 18 9,5% | 75 39,7% |
| Ràpid | 345 | 146 42,3% | 26 7,5% | 173 50,1% |
| Ràpid · blanques | 177 | 73 41,2% | 15 8,5% | 89 50,3% |
| Ràpid · negres | 168 | 73 43,5% | 11 6,6% | 84 50,0% |
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 732Victòries · 331Taules · 65Derrotes · 336Estàndard · 387Ràpid · 345Blanques · 375Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 732 | 331 45,2% | 65 8,9% | 336 45,9% |
| Total · blanques | 375 | 162 43,2% | 36 9,6% | 177 47,2% |
| Total · negres | 357 | 169 47,3% | 29 8,1% | 159 44,5% |
| Estàndard | 387 | 185 47,8% | 39 10,1% | 163 42,1% |
| Estàndard · blanques | 198 | 89 45,0% | 21 10,6% | 88 44,4% |
| Estàndard · negres | 189 | 96 50,8% | 18 9,5% | 75 39,7% |
| Ràpid | 345 | 146 42,3% | 26 7,5% | 173 50,1% |
| Ràpid · blanques | 177 | 73 41,2% | 15 8,5% | 89 50,3% |
| Ràpid · negres | 168 | 73 43,5% | 11 6,6% | 84 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 714Victòries · 325Taules · 65Derrotes · 324Estàndard · 387Ràpid · 327Blanques · 366Negres · 348
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 714 | 325 45,5% | 65 9,1% | 324 45,4% |
| Total · blanques | 366 | 160 43,7% | 36 9,8% | 170 46,5% |
| Total · negres | 348 | 165 47,4% | 29 8,3% | 154 44,3% |
| Estàndard | 387 | 185 47,8% | 39 10,1% | 163 42,1% |
| Estàndard · blanques | 198 | 89 45,0% | 21 10,6% | 88 44,4% |
| Estàndard · negres | 189 | 96 50,8% | 18 9,5% | 75 39,7% |
| Ràpid | 327 | 140 42,8% | 26 8,0% | 161 49,2% |
| Ràpid · blanques | 168 | 71 42,3% | 15 8,9% | 82 48,8% |
| Ràpid · negres | 159 | 69 43,4% | 11 6,9% | 79 49,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 706Victòries · 321Taules · 65Derrotes · 320Estàndard · 387Ràpid · 319Blanques · 362Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 706 | 321 45,5% | 65 9,2% | 320 45,3% |
| Total · blanques | 362 | 157 43,4% | 36 9,9% | 169 46,7% |
| Total · negres | 344 | 164 47,7% | 29 8,4% | 151 43,9% |
| Estàndard | 387 | 185 47,8% | 39 10,1% | 163 42,1% |
| Estàndard · blanques | 198 | 89 45,0% | 21 10,6% | 88 44,4% |
| Estàndard · negres | 189 | 96 50,8% | 18 9,5% | 75 39,7% |
| Ràpid | 319 | 136 42,6% | 26 8,2% | 157 49,2% |
| Ràpid · blanques | 164 | 68 41,5% | 15 9,2% | 81 49,4% |
| Ràpid · negres | 155 | 68 43,9% | 11 7,1% | 76 49,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 706Victòries · 321Taules · 65Derrotes · 320Estàndard · 387Ràpid · 319Blanques · 362Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 706 | 321 45,5% | 65 9,2% | 320 45,3% |
| Total · blanques | 362 | 157 43,4% | 36 9,9% | 169 46,7% |
| Total · negres | 344 | 164 47,7% | 29 8,4% | 151 43,9% |
| Estàndard | 387 | 185 47,8% | 39 10,1% | 163 42,1% |
| Estàndard · blanques | 198 | 89 45,0% | 21 10,6% | 88 44,4% |
| Estàndard · negres | 189 | 96 50,8% | 18 9,5% | 75 39,7% |
| Ràpid | 319 | 136 42,6% | 26 8,2% | 157 49,2% |
| Ràpid · blanques | 164 | 68 41,5% | 15 9,2% | 81 49,4% |
| Ràpid · negres | 155 | 68 43,9% | 11 7,1% | 76 49,0% |
