Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 301Victòries · 131Taules · 48Derrotes · 122Estàndard · 176Ràpid · 125Blanques · 157Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 301 | 131 43,5% | 48 16,0% | 122 40,5% |
| Total · blanques | 157 | 71 45,2% | 24 15,3% | 62 39,5% |
| Total · negres | 144 | 60 41,7% | 24 16,7% | 60 41,7% |
| Estàndard | 176 | 72 40,9% | 37 21,0% | 67 38,1% |
| Estàndard · blanques | 92 | 40 43,5% | 20 21,7% | 32 34,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 32 38,1% | 17 20,2% | 35 41,7% |
| Ràpid | 125 | 59 47,2% | 11 8,8% | 55 44,0% |
| Ràpid · blanques | 65 | 31 47,7% | 4 6,2% | 30 46,2% |
| Ràpid · negres | 60 | 28 46,7% | 7 11,7% | 25 41,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 293Victòries · 127Taules · 48Derrotes · 118Estàndard · 176Ràpid · 117Blanques · 153Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 293 | 127 43,3% | 48 16,4% | 118 40,3% |
| Total · blanques | 153 | 71 46,4% | 24 15,7% | 58 37,9% |
| Total · negres | 140 | 56 40,0% | 24 17,1% | 60 42,9% |
| Estàndard | 176 | 72 40,9% | 37 21,0% | 67 38,1% |
| Estàndard · blanques | 92 | 40 43,5% | 20 21,7% | 32 34,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 32 38,1% | 17 20,2% | 35 41,7% |
| Ràpid | 117 | 55 47,0% | 11 9,4% | 51 43,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 31 50,8% | 4 6,6% | 26 42,6% |
| Ràpid · negres | 56 | 24 42,9% | 7 12,5% | 25 44,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 285Victòries · 124Taules · 46Derrotes · 115Estàndard · 176Ràpid · 109Blanques · 149Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 124 43,5% | 46 16,1% | 115 40,4% |
| Total · blanques | 149 | 69 46,3% | 24 16,1% | 56 37,6% |
| Total · negres | 136 | 55 40,4% | 22 16,2% | 59 43,4% |
| Estàndard | 176 | 72 40,9% | 37 21,0% | 67 38,1% |
| Estàndard · blanques | 92 | 40 43,5% | 20 21,7% | 32 34,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 32 38,1% | 17 20,2% | 35 41,7% |
| Ràpid | 109 | 52 47,7% | 9 8,3% | 48 44,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 29 50,9% | 4 7,0% | 24 42,1% |
| Ràpid · negres | 52 | 23 44,2% | 5 9,6% | 24 46,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 285Victòries · 124Taules · 46Derrotes · 115Estàndard · 176Ràpid · 109Blanques · 149Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 124 43,5% | 46 16,1% | 115 40,4% |
| Total · blanques | 149 | 69 46,3% | 24 16,1% | 56 37,6% |
| Total · negres | 136 | 55 40,4% | 22 16,2% | 59 43,4% |
| Estàndard | 176 | 72 40,9% | 37 21,0% | 67 38,1% |
| Estàndard · blanques | 92 | 40 43,5% | 20 21,7% | 32 34,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 32 38,1% | 17 20,2% | 35 41,7% |
| Ràpid | 109 | 52 47,7% | 9 8,3% | 48 44,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 29 50,9% | 4 7,0% | 24 42,1% |
| Ràpid · negres | 52 | 23 44,2% | 5 9,6% | 24 46,2% |
