Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 508Victòries · 211Taules · 117Derrotes · 180Estàndard · 350Ràpid · 158Blanques · 255Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 508 | 211 41,5% | 117 23,0% | 180 35,4% |
| Total · blanques | 255 | 107 42,0% | 63 24,7% | 85 33,3% |
| Total · negres | 253 | 104 41,1% | 54 21,3% | 95 37,6% |
| Estàndard | 350 | 132 37,7% | 97 27,7% | 121 34,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 64 37,4% | 53 31,0% | 54 31,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 68 38,0% | 44 24,6% | 67 37,4% |
| Ràpid | 158 | 79 50,0% | 20 12,7% | 59 37,3% |
| Ràpid · blanques | 84 | 43 51,2% | 10 11,9% | 31 36,9% |
| Ràpid · negres | 74 | 36 48,7% | 10 13,5% | 28 37,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 508Victòries · 211Taules · 117Derrotes · 180Estàndard · 350Ràpid · 158Blanques · 255Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 508 | 211 41,5% | 117 23,0% | 180 35,4% |
| Total · blanques | 255 | 107 42,0% | 63 24,7% | 85 33,3% |
| Total · negres | 253 | 104 41,1% | 54 21,3% | 95 37,6% |
| Estàndard | 350 | 132 37,7% | 97 27,7% | 121 34,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 64 37,4% | 53 31,0% | 54 31,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 68 38,0% | 44 24,6% | 67 37,4% |
| Ràpid | 158 | 79 50,0% | 20 12,7% | 59 37,3% |
| Ràpid · blanques | 84 | 43 51,2% | 10 11,9% | 31 36,9% |
| Ràpid · negres | 74 | 36 48,7% | 10 13,5% | 28 37,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 500Victòries · 205Taules · 117Derrotes · 178Estàndard · 350Ràpid · 150Blanques · 250Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 500 | 205 41,0% | 117 23,4% | 178 35,6% |
| Total · blanques | 250 | 102 40,8% | 63 25,2% | 85 34,0% |
| Total · negres | 250 | 103 41,2% | 54 21,6% | 93 37,2% |
| Estàndard | 350 | 132 37,7% | 97 27,7% | 121 34,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 64 37,4% | 53 31,0% | 54 31,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 68 38,0% | 44 24,6% | 67 37,4% |
| Ràpid | 150 | 73 48,7% | 20 13,3% | 57 38,0% |
| Ràpid · blanques | 79 | 38 48,1% | 10 12,7% | 31 39,2% |
| Ràpid · negres | 71 | 35 49,3% | 10 14,1% | 26 36,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 500Victòries · 205Taules · 117Derrotes · 178Estàndard · 350Ràpid · 150Blanques · 250Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 500 | 205 41,0% | 117 23,4% | 178 35,6% |
| Total · blanques | 250 | 102 40,8% | 63 25,2% | 85 34,0% |
| Total · negres | 250 | 103 41,2% | 54 21,6% | 93 37,2% |
| Estàndard | 350 | 132 37,7% | 97 27,7% | 121 34,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 64 37,4% | 53 31,0% | 54 31,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 68 38,0% | 44 24,6% | 67 37,4% |
| Ràpid | 150 | 73 48,7% | 20 13,3% | 57 38,0% |
| Ràpid · blanques | 79 | 38 48,1% | 10 12,7% | 31 39,2% |
| Ràpid · negres | 71 | 35 49,3% | 10 14,1% | 26 36,6% |
