Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 525Victòries · 262Taules · 87Derrotes · 176Estàndard · 205Ràpid · 320Blanques · 259Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 525 | 262 49,9% | 87 16,6% | 176 33,5% |
| Total · blanques | 259 | 132 51,0% | 44 17,0% | 83 32,1% |
| Total · negres | 266 | 130 48,9% | 43 16,2% | 93 35,0% |
| Estàndard | 205 | 87 42,4% | 58 28,3% | 60 29,3% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 29 28,4% | 22 21,6% |
| Estàndard · negres | 103 | 36 35,0% | 29 28,2% | 38 36,9% |
| Ràpid | 320 | 175 54,7% | 29 9,1% | 116 36,3% |
| Ràpid · blanques | 157 | 81 51,6% | 15 9,6% | 61 38,9% |
| Ràpid · negres | 163 | 94 57,7% | 14 8,6% | 55 33,7% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 516Victòries · 259Taules · 85Derrotes · 172Estàndard · 205Ràpid · 311Blanques · 254Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 516 | 259 50,2% | 85 16,5% | 172 33,3% |
| Total · blanques | 254 | 130 51,2% | 43 16,9% | 81 31,9% |
| Total · negres | 262 | 129 49,2% | 42 16,0% | 91 34,7% |
| Estàndard | 205 | 87 42,4% | 58 28,3% | 60 29,3% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 29 28,4% | 22 21,6% |
| Estàndard · negres | 103 | 36 35,0% | 29 28,2% | 38 36,9% |
| Ràpid | 311 | 172 55,3% | 27 8,7% | 112 36,0% |
| Ràpid · blanques | 152 | 79 52,0% | 14 9,2% | 59 38,8% |
| Ràpid · negres | 159 | 93 58,5% | 13 8,2% | 53 33,3% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 500Victòries · 251Taules · 83Derrotes · 166Estàndard · 205Ràpid · 295Blanques · 246Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 500 | 251 50,2% | 83 16,6% | 166 33,2% |
| Total · blanques | 246 | 124 50,4% | 42 17,1% | 80 32,5% |
| Total · negres | 254 | 127 50,0% | 41 16,1% | 86 33,9% |
| Estàndard | 205 | 87 42,4% | 58 28,3% | 60 29,3% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 29 28,4% | 22 21,6% |
| Estàndard · negres | 103 | 36 35,0% | 29 28,2% | 38 36,9% |
| Ràpid | 295 | 164 55,6% | 25 8,5% | 106 35,9% |
| Ràpid · blanques | 144 | 73 50,7% | 13 9,0% | 58 40,3% |
| Ràpid · negres | 151 | 91 60,3% | 12 8,0% | 48 31,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 491Victòries · 246Taules · 82Derrotes · 163Estàndard · 205Ràpid · 286Blanques · 241Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 246 50,1% | 82 16,7% | 163 33,2% |
| Total · blanques | 241 | 121 50,2% | 42 17,4% | 78 32,4% |
| Total · negres | 250 | 125 50,0% | 40 16,0% | 85 34,0% |
| Estàndard | 205 | 87 42,4% | 58 28,3% | 60 29,3% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 29 28,4% | 22 21,6% |
| Estàndard · negres | 103 | 36 35,0% | 29 28,2% | 38 36,9% |
| Ràpid | 286 | 159 55,6% | 24 8,4% | 103 36,0% |
| Ràpid · blanques | 139 | 70 50,4% | 13 9,4% | 56 40,3% |
| Ràpid · negres | 147 | 89 60,5% | 11 7,5% | 47 32,0% |
