Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 468Victòries · 172Taules · 56Derrotes · 240Estàndard · 246Ràpid · 222Blanques · 235Negres · 233
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 468 | 172 36,8% | 56 12,0% | 240 51,3% |
| Total · blanques | 235 | 87 37,0% | 25 10,6% | 123 52,3% |
| Total · negres | 233 | 85 36,5% | 31 13,3% | 117 50,2% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 37 15,0% | 118 48,0% |
| Estàndard · blanques | 122 | 44 36,1% | 19 15,6% | 59 48,4% |
| Estàndard · negres | 124 | 47 37,9% | 18 14,5% | 59 47,6% |
| Ràpid | 222 | 81 36,5% | 19 8,6% | 122 55,0% |
| Ràpid · blanques | 113 | 43 38,1% | 6 5,3% | 64 56,6% |
| Ràpid · negres | 109 | 38 34,9% | 13 11,9% | 58 53,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 453Victòries · 168Taules · 54Derrotes · 231Estàndard · 246Ràpid · 207Blanques · 227Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 168 37,1% | 54 11,9% | 231 51,0% |
| Total · blanques | 227 | 86 37,9% | 23 10,1% | 118 52,0% |
| Total · negres | 226 | 82 36,3% | 31 13,7% | 113 50,0% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 37 15,0% | 118 48,0% |
| Estàndard · blanques | 122 | 44 36,1% | 19 15,6% | 59 48,4% |
| Estàndard · negres | 124 | 47 37,9% | 18 14,5% | 59 47,6% |
| Ràpid | 207 | 77 37,2% | 17 8,2% | 113 54,6% |
| Ràpid · blanques | 105 | 42 40,0% | 4 3,8% | 59 56,2% |
| Ràpid · negres | 102 | 35 34,3% | 13 12,8% | 54 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 453Victòries · 168Taules · 54Derrotes · 231Estàndard · 246Ràpid · 207Blanques · 227Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 168 37,1% | 54 11,9% | 231 51,0% |
| Total · blanques | 227 | 86 37,9% | 23 10,1% | 118 52,0% |
| Total · negres | 226 | 82 36,3% | 31 13,7% | 113 50,0% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 37 15,0% | 118 48,0% |
| Estàndard · blanques | 122 | 44 36,1% | 19 15,6% | 59 48,4% |
| Estàndard · negres | 124 | 47 37,9% | 18 14,5% | 59 47,6% |
| Ràpid | 207 | 77 37,2% | 17 8,2% | 113 54,6% |
| Ràpid · blanques | 105 | 42 40,0% | 4 3,8% | 59 56,2% |
| Ràpid · negres | 102 | 35 34,3% | 13 12,8% | 54 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 453Victòries · 168Taules · 54Derrotes · 231Estàndard · 246Ràpid · 207Blanques · 227Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 168 37,1% | 54 11,9% | 231 51,0% |
| Total · blanques | 227 | 86 37,9% | 23 10,1% | 118 52,0% |
| Total · negres | 226 | 82 36,3% | 31 13,7% | 113 50,0% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 37 15,0% | 118 48,0% |
| Estàndard · blanques | 122 | 44 36,1% | 19 15,6% | 59 48,4% |
| Estàndard · negres | 124 | 47 37,9% | 18 14,5% | 59 47,6% |
| Ràpid | 207 | 77 37,2% | 17 8,2% | 113 54,6% |
| Ràpid · blanques | 105 | 42 40,0% | 4 3,8% | 59 56,2% |
| Ràpid · negres | 102 | 35 34,3% | 13 12,8% | 54 52,9% |
