Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 685Victòries · 319Taules · 161Derrotes · 205Estàndard · 451Ràpid · 234Blanques · 337Negres · 348
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 685 | 319 46,6% | 161 23,5% | 205 29,9% |
| Total · blanques | 337 | 168 49,9% | 78 23,2% | 91 27,0% |
| Total · negres | 348 | 151 43,4% | 83 23,9% | 114 32,8% |
| Estàndard | 451 | 197 43,7% | 125 27,7% | 129 28,6% |
| Estàndard · blanques | 221 | 107 48,4% | 60 27,2% | 54 24,4% |
| Estàndard · negres | 230 | 90 39,1% | 65 28,3% | 75 32,6% |
| Ràpid | 234 | 122 52,1% | 36 15,4% | 76 32,5% |
| Ràpid · blanques | 116 | 61 52,6% | 18 15,5% | 37 31,9% |
| Ràpid · negres | 118 | 61 51,7% | 18 15,3% | 39 33,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 676Victòries · 315Taules · 159Derrotes · 202Estàndard · 451Ràpid · 225Blanques · 332Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 676 | 315 46,6% | 159 23,5% | 202 29,9% |
| Total · blanques | 332 | 165 49,7% | 77 23,2% | 90 27,1% |
| Total · negres | 344 | 150 43,6% | 82 23,8% | 112 32,6% |
| Estàndard | 451 | 197 43,7% | 125 27,7% | 129 28,6% |
| Estàndard · blanques | 221 | 107 48,4% | 60 27,2% | 54 24,4% |
| Estàndard · negres | 230 | 90 39,1% | 65 28,3% | 75 32,6% |
| Ràpid | 225 | 118 52,4% | 34 15,1% | 73 32,4% |
| Ràpid · blanques | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
| Ràpid · negres | 114 | 60 52,6% | 17 14,9% | 37 32,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 676Victòries · 315Taules · 159Derrotes · 202Estàndard · 451Ràpid · 225Blanques · 332Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 676 | 315 46,6% | 159 23,5% | 202 29,9% |
| Total · blanques | 332 | 165 49,7% | 77 23,2% | 90 27,1% |
| Total · negres | 344 | 150 43,6% | 82 23,8% | 112 32,6% |
| Estàndard | 451 | 197 43,7% | 125 27,7% | 129 28,6% |
| Estàndard · blanques | 221 | 107 48,4% | 60 27,2% | 54 24,4% |
| Estàndard · negres | 230 | 90 39,1% | 65 28,3% | 75 32,6% |
| Ràpid | 225 | 118 52,4% | 34 15,1% | 73 32,4% |
| Ràpid · blanques | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
| Ràpid · negres | 114 | 60 52,6% | 17 14,9% | 37 32,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 676Victòries · 315Taules · 159Derrotes · 202Estàndard · 451Ràpid · 225Blanques · 332Negres · 344
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 676 | 315 46,6% | 159 23,5% | 202 29,9% |
| Total · blanques | 332 | 165 49,7% | 77 23,2% | 90 27,1% |
| Total · negres | 344 | 150 43,6% | 82 23,8% | 112 32,6% |
| Estàndard | 451 | 197 43,7% | 125 27,7% | 129 28,6% |
| Estàndard · blanques | 221 | 107 48,4% | 60 27,2% | 54 24,4% |
| Estàndard · negres | 230 | 90 39,1% | 65 28,3% | 75 32,6% |
| Ràpid | 225 | 118 52,4% | 34 15,1% | 73 32,4% |
| Ràpid · blanques | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
| Ràpid · negres | 114 | 60 52,6% | 17 14,9% | 37 32,5% |
