Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 1806Victòries · 907Taules · 309Derrotes · 590Estàndard · 1145Ràpid · 661Blanques · 925Negres · 881
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1806 | 907 50,2% | 309 17,1% | 590 32,7% |
| Total · blanques | 925 | 485 52,4% | 155 16,8% | 285 30,8% |
| Total · negres | 881 | 422 47,9% | 154 17,5% | 305 34,6% |
| Estàndard | 1145 | 520 45,4% | 238 20,8% | 387 33,8% |
| Estàndard · blanques | 591 | 279 47,2% | 120 20,3% | 192 32,5% |
| Estàndard · negres | 554 | 241 43,5% | 118 21,3% | 195 35,2% |
| Ràpid | 661 | 387 58,6% | 71 10,7% | 203 30,7% |
| Ràpid · blanques | 334 | 206 61,7% | 35 10,5% | 93 27,8% |
| Ràpid · negres | 327 | 181 55,4% | 36 11,0% | 110 33,6% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1778Victòries · 892Taules · 302Derrotes · 584Estàndard · 1135Ràpid · 643Blanques · 910Negres · 868
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1778 | 892 50,2% | 302 17,0% | 584 32,9% |
| Total · blanques | 910 | 476 52,3% | 152 16,7% | 282 31,0% |
| Total · negres | 868 | 416 47,9% | 150 17,3% | 302 34,8% |
| Estàndard | 1135 | 517 45,6% | 232 20,4% | 386 34,0% |
| Estàndard · blanques | 586 | 277 47,3% | 117 20,0% | 192 32,8% |
| Estàndard · negres | 549 | 240 43,7% | 115 21,0% | 194 35,3% |
| Ràpid | 643 | 375 58,3% | 70 10,9% | 198 30,8% |
| Ràpid · blanques | 324 | 199 61,4% | 35 10,8% | 90 27,8% |
| Ràpid · negres | 319 | 176 55,2% | 35 11,0% | 108 33,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1760Victòries · 884Taules · 298Derrotes · 578Estàndard · 1126Ràpid · 634Blanques · 902Negres · 858
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1760 | 884 50,2% | 298 16,9% | 578 32,8% |
| Total · blanques | 902 | 471 52,2% | 151 16,7% | 280 31,0% |
| Total · negres | 858 | 413 48,1% | 147 17,1% | 298 34,7% |
| Estàndard | 1126 | 513 45,6% | 230 20,4% | 383 34,0% |
| Estàndard · blanques | 582 | 275 47,3% | 116 19,9% | 191 32,8% |
| Estàndard · negres | 544 | 238 43,8% | 114 21,0% | 192 35,3% |
| Ràpid | 634 | 371 58,5% | 68 10,7% | 195 30,8% |
| Ràpid · blanques | 320 | 196 61,3% | 35 10,9% | 89 27,8% |
| Ràpid · negres | 314 | 175 55,7% | 33 10,5% | 106 33,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1760Victòries · 884Taules · 298Derrotes · 578Estàndard · 1126Ràpid · 634Blanques · 902Negres · 858
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1760 | 884 50,2% | 298 16,9% | 578 32,8% |
| Total · blanques | 902 | 471 52,2% | 151 16,7% | 280 31,0% |
| Total · negres | 858 | 413 48,1% | 147 17,1% | 298 34,7% |
| Estàndard | 1126 | 513 45,6% | 230 20,4% | 383 34,0% |
| Estàndard · blanques | 582 | 275 47,3% | 116 19,9% | 191 32,8% |
| Estàndard · negres | 544 | 238 43,8% | 114 21,0% | 192 35,3% |
| Ràpid | 634 | 371 58,5% | 68 10,7% | 195 30,8% |
| Ràpid · blanques | 320 | 196 61,3% | 35 10,9% | 89 27,8% |
| Ràpid · negres | 314 | 175 55,7% | 33 10,5% | 106 33,8% |
