Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 293Victòries · 136Taules · 119Derrotes · 38Estàndard · 192Ràpid · 101Blanques · 150Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 293 | 136 46,4% | 119 40,6% | 38 13,0% |
| Total · blanques | 150 | 76 50,7% | 55 36,7% | 19 12,7% |
| Total · negres | 143 | 60 42,0% | 64 44,8% | 19 13,3% |
| Estàndard | 192 | 68 35,4% | 99 51,6% | 25 13,0% |
| Estàndard · blanques | 93 | 36 38,7% | 46 49,5% | 11 11,8% |
| Estàndard · negres | 99 | 32 32,3% | 53 53,5% | 14 14,1% |
| Ràpid | 101 | 68 67,3% | 20 19,8% | 13 12,9% |
| Ràpid · blanques | 57 | 40 70,2% | 9 15,8% | 8 14,0% |
| Ràpid · negres | 44 | 28 63,6% | 11 25,0% | 5 11,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 293Victòries · 136Taules · 119Derrotes · 38Estàndard · 192Ràpid · 101Blanques · 150Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 293 | 136 46,4% | 119 40,6% | 38 13,0% |
| Total · blanques | 150 | 76 50,7% | 55 36,7% | 19 12,7% |
| Total · negres | 143 | 60 42,0% | 64 44,8% | 19 13,3% |
| Estàndard | 192 | 68 35,4% | 99 51,6% | 25 13,0% |
| Estàndard · blanques | 93 | 36 38,7% | 46 49,5% | 11 11,8% |
| Estàndard · negres | 99 | 32 32,3% | 53 53,5% | 14 14,1% |
| Ràpid | 101 | 68 67,3% | 20 19,8% | 13 12,9% |
| Ràpid · blanques | 57 | 40 70,2% | 9 15,8% | 8 14,0% |
| Ràpid · negres | 44 | 28 63,6% | 11 25,0% | 5 11,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 284Victòries · 129Taules · 117Derrotes · 38Estàndard · 192Ràpid · 92Blanques · 145Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 129 45,4% | 117 41,2% | 38 13,4% |
| Total · blanques | 145 | 71 49,0% | 55 37,9% | 19 13,1% |
| Total · negres | 139 | 58 41,7% | 62 44,6% | 19 13,7% |
| Estàndard | 192 | 68 35,4% | 99 51,6% | 25 13,0% |
| Estàndard · blanques | 93 | 36 38,7% | 46 49,5% | 11 11,8% |
| Estàndard · negres | 99 | 32 32,3% | 53 53,5% | 14 14,1% |
| Ràpid | 92 | 61 66,3% | 18 19,6% | 13 14,1% |
| Ràpid · blanques | 52 | 35 67,3% | 9 17,3% | 8 15,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 26 65,0% | 9 22,5% | 5 12,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 284Victòries · 129Taules · 117Derrotes · 38Estàndard · 192Ràpid · 92Blanques · 145Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 129 45,4% | 117 41,2% | 38 13,4% |
| Total · blanques | 145 | 71 49,0% | 55 37,9% | 19 13,1% |
| Total · negres | 139 | 58 41,7% | 62 44,6% | 19 13,7% |
| Estàndard | 192 | 68 35,4% | 99 51,6% | 25 13,0% |
| Estàndard · blanques | 93 | 36 38,7% | 46 49,5% | 11 11,8% |
| Estàndard · negres | 99 | 32 32,3% | 53 53,5% | 14 14,1% |
| Ràpid | 92 | 61 66,3% | 18 19,6% | 13 14,1% |
| Ràpid · blanques | 52 | 35 67,3% | 9 17,3% | 8 15,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 26 65,0% | 9 22,5% | 5 12,5% |
