Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 149Victòries · 86Taules · 21Derrotes · 42Estàndard · 107Ràpid · 42Blanques · 73Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 86 57,7% | 21 14,1% | 42 28,2% |
| Total · blanques | 73 | 46 63,0% | 10 13,7% | 17 23,3% |
| Total · negres | 76 | 40 52,6% | 11 14,5% | 25 32,9% |
| Estàndard | 107 | 61 57,0% | 17 15,9% | 29 27,1% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 8 15,4% | 12 23,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 29 52,7% | 9 16,4% | 17 30,9% |
| Ràpid | 42 | 25 59,5% | 4 9,5% | 13 31,0% |
| Ràpid · blanques | 21 | 14 66,7% | 2 9,5% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 141Victòries · 82Taules · 19Derrotes · 40Estàndard · 107Ràpid · 34Blanques · 69Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 82 58,2% | 19 13,5% | 40 28,4% |
| Total · blanques | 69 | 44 63,8% | 9 13,0% | 16 23,2% |
| Total · negres | 72 | 38 52,8% | 10 13,9% | 24 33,3% |
| Estàndard | 107 | 61 57,0% | 17 15,9% | 29 27,1% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 8 15,4% | 12 23,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 29 52,7% | 9 16,4% | 17 30,9% |
| Ràpid | 34 | 21 61,8% | 2 5,9% | 11 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 12 70,6% | 1 5,9% | 4 23,5% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 141Victòries · 82Taules · 19Derrotes · 40Estàndard · 107Ràpid · 34Blanques · 69Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 82 58,2% | 19 13,5% | 40 28,4% |
| Total · blanques | 69 | 44 63,8% | 9 13,0% | 16 23,2% |
| Total · negres | 72 | 38 52,8% | 10 13,9% | 24 33,3% |
| Estàndard | 107 | 61 57,0% | 17 15,9% | 29 27,1% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 8 15,4% | 12 23,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 29 52,7% | 9 16,4% | 17 30,9% |
| Ràpid | 34 | 21 61,8% | 2 5,9% | 11 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 12 70,6% | 1 5,9% | 4 23,5% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 141Victòries · 82Taules · 19Derrotes · 40Estàndard · 107Ràpid · 34Blanques · 69Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 82 58,2% | 19 13,5% | 40 28,4% |
| Total · blanques | 69 | 44 63,8% | 9 13,0% | 16 23,2% |
| Total · negres | 72 | 38 52,8% | 10 13,9% | 24 33,3% |
| Estàndard | 107 | 61 57,0% | 17 15,9% | 29 27,1% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 8 15,4% | 12 23,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 29 52,7% | 9 16,4% | 17 30,9% |
| Ràpid | 34 | 21 61,8% | 2 5,9% | 11 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 12 70,6% | 1 5,9% | 4 23,5% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
