Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 595Victòries · 248Taules · 84Derrotes · 263Estàndard · 395Ràpid · 200Blanques · 298Negres · 297
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 595 | 248 41,7% | 84 14,1% | 263 44,2% |
| Total · blanques | 298 | 121 40,6% | 46 15,4% | 131 44,0% |
| Total · negres | 297 | 127 42,8% | 38 12,8% | 132 44,4% |
| Estàndard | 395 | 168 42,5% | 64 16,2% | 163 41,3% |
| Estàndard · blanques | 200 | 79 39,5% | 37 18,5% | 84 42,0% |
| Estàndard · negres | 195 | 89 45,6% | 27 13,9% | 79 40,5% |
| Ràpid | 200 | 80 40,0% | 20 10,0% | 100 50,0% |
| Ràpid · blanques | 98 | 42 42,9% | 9 9,2% | 47 48,0% |
| Ràpid · negres | 102 | 38 37,3% | 11 10,8% | 53 52,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 579Victòries · 242Taules · 83Derrotes · 254Estàndard · 395Ràpid · 184Blanques · 292Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 579 | 242 41,8% | 83 14,3% | 254 43,9% |
| Total · blanques | 292 | 117 40,1% | 46 15,8% | 129 44,2% |
| Total · negres | 287 | 125 43,6% | 37 12,9% | 125 43,6% |
| Estàndard | 395 | 168 42,5% | 64 16,2% | 163 41,3% |
| Estàndard · blanques | 200 | 79 39,5% | 37 18,5% | 84 42,0% |
| Estàndard · negres | 195 | 89 45,6% | 27 13,9% | 79 40,5% |
| Ràpid | 184 | 74 40,2% | 19 10,3% | 91 49,5% |
| Ràpid · blanques | 92 | 38 41,3% | 9 9,8% | 45 48,9% |
| Ràpid · negres | 92 | 36 39,1% | 10 10,9% | 46 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 579Victòries · 242Taules · 83Derrotes · 254Estàndard · 395Ràpid · 184Blanques · 292Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 579 | 242 41,8% | 83 14,3% | 254 43,9% |
| Total · blanques | 292 | 117 40,1% | 46 15,8% | 129 44,2% |
| Total · negres | 287 | 125 43,6% | 37 12,9% | 125 43,6% |
| Estàndard | 395 | 168 42,5% | 64 16,2% | 163 41,3% |
| Estàndard · blanques | 200 | 79 39,5% | 37 18,5% | 84 42,0% |
| Estàndard · negres | 195 | 89 45,6% | 27 13,9% | 79 40,5% |
| Ràpid | 184 | 74 40,2% | 19 10,3% | 91 49,5% |
| Ràpid · blanques | 92 | 38 41,3% | 9 9,8% | 45 48,9% |
| Ràpid · negres | 92 | 36 39,1% | 10 10,9% | 46 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 579Victòries · 242Taules · 83Derrotes · 254Estàndard · 395Ràpid · 184Blanques · 292Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 579 | 242 41,8% | 83 14,3% | 254 43,9% |
| Total · blanques | 292 | 117 40,1% | 46 15,8% | 129 44,2% |
| Total · negres | 287 | 125 43,6% | 37 12,9% | 125 43,6% |
| Estàndard | 395 | 168 42,5% | 64 16,2% | 163 41,3% |
| Estàndard · blanques | 200 | 79 39,5% | 37 18,5% | 84 42,0% |
| Estàndard · negres | 195 | 89 45,6% | 27 13,9% | 79 40,5% |
| Ràpid | 184 | 74 40,2% | 19 10,3% | 91 49,5% |
| Ràpid · blanques | 92 | 38 41,3% | 9 9,8% | 45 48,9% |
| Ràpid · negres | 92 | 36 39,1% | 10 10,9% | 46 50,0% |
