Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 804Victòries · 378Taules · 105Derrotes · 321Estàndard · 517Ràpid · 287Blanques · 394Negres · 410
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 804 | 378 47,0% | 105 13,1% | 321 39,9% |
| Total · blanques | 394 | 186 47,2% | 57 14,5% | 151 38,3% |
| Total · negres | 410 | 192 46,8% | 48 11,7% | 170 41,5% |
| Estàndard | 517 | 225 43,5% | 82 15,9% | 210 40,6% |
| Estàndard · blanques | 254 | 106 41,7% | 45 17,7% | 103 40,6% |
| Estàndard · negres | 263 | 119 45,3% | 37 14,1% | 107 40,7% |
| Ràpid | 287 | 153 53,3% | 23 8,0% | 111 38,7% |
| Ràpid · blanques | 140 | 80 57,1% | 12 8,6% | 48 34,3% |
| Ràpid · negres | 147 | 73 49,7% | 11 7,5% | 63 42,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 795Victòries · 374Taules · 105Derrotes · 316Estàndard · 517Ràpid · 278Blanques · 389Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 374 47,0% | 105 13,2% | 316 39,8% |
| Total · blanques | 389 | 184 47,3% | 57 14,7% | 148 38,1% |
| Total · negres | 406 | 190 46,8% | 48 11,8% | 168 41,4% |
| Estàndard | 517 | 225 43,5% | 82 15,9% | 210 40,6% |
| Estàndard · blanques | 254 | 106 41,7% | 45 17,7% | 103 40,6% |
| Estàndard · negres | 263 | 119 45,3% | 37 14,1% | 107 40,7% |
| Ràpid | 278 | 149 53,6% | 23 8,3% | 106 38,1% |
| Ràpid · blanques | 135 | 78 57,8% | 12 8,9% | 45 33,3% |
| Ràpid · negres | 143 | 71 49,7% | 11 7,7% | 61 42,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 795Victòries · 374Taules · 105Derrotes · 316Estàndard · 517Ràpid · 278Blanques · 389Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 374 47,0% | 105 13,2% | 316 39,8% |
| Total · blanques | 389 | 184 47,3% | 57 14,7% | 148 38,1% |
| Total · negres | 406 | 190 46,8% | 48 11,8% | 168 41,4% |
| Estàndard | 517 | 225 43,5% | 82 15,9% | 210 40,6% |
| Estàndard · blanques | 254 | 106 41,7% | 45 17,7% | 103 40,6% |
| Estàndard · negres | 263 | 119 45,3% | 37 14,1% | 107 40,7% |
| Ràpid | 278 | 149 53,6% | 23 8,3% | 106 38,1% |
| Ràpid · blanques | 135 | 78 57,8% | 12 8,9% | 45 33,3% |
| Ràpid · negres | 143 | 71 49,7% | 11 7,7% | 61 42,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 795Victòries · 374Taules · 105Derrotes · 316Estàndard · 517Ràpid · 278Blanques · 389Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 374 47,0% | 105 13,2% | 316 39,8% |
| Total · blanques | 389 | 184 47,3% | 57 14,7% | 148 38,1% |
| Total · negres | 406 | 190 46,8% | 48 11,8% | 168 41,4% |
| Estàndard | 517 | 225 43,5% | 82 15,9% | 210 40,6% |
| Estàndard · blanques | 254 | 106 41,7% | 45 17,7% | 103 40,6% |
| Estàndard · negres | 263 | 119 45,3% | 37 14,1% | 107 40,7% |
| Ràpid | 278 | 149 53,6% | 23 8,3% | 106 38,1% |
| Ràpid · blanques | 135 | 78 57,8% | 12 8,9% | 45 33,3% |
| Ràpid · negres | 143 | 71 49,7% | 11 7,7% | 61 42,7% |
