Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 406Victòries · 181Taules · 50Derrotes · 175Estàndard · 285Ràpid · 121Blanques · 200Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 181 44,6% | 50 12,3% | 175 43,1% |
| Total · blanques | 200 | 89 44,5% | 27 13,5% | 84 42,0% |
| Total · negres | 206 | 92 44,7% | 23 11,2% | 91 44,2% |
| Estàndard | 285 | 128 44,9% | 40 14,0% | 117 41,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 63 46,3% | 20 14,7% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 149 | 65 43,6% | 20 13,4% | 64 43,0% |
| Ràpid | 121 | 53 43,8% | 10 8,3% | 58 47,9% |
| Ràpid · blanques | 64 | 26 40,6% | 7 10,9% | 31 48,4% |
| Ràpid · negres | 57 | 27 47,4% | 3 5,3% | 27 47,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 397Victòries · 178Taules · 48Derrotes · 171Estàndard · 285Ràpid · 112Blanques · 195Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 178 44,8% | 48 12,1% | 171 43,1% |
| Total · blanques | 195 | 86 44,1% | 26 13,3% | 83 42,6% |
| Total · negres | 202 | 92 45,5% | 22 10,9% | 88 43,6% |
| Estàndard | 285 | 128 44,9% | 40 14,0% | 117 41,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 63 46,3% | 20 14,7% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 149 | 65 43,6% | 20 13,4% | 64 43,0% |
| Ràpid | 112 | 50 44,6% | 8 7,1% | 54 48,2% |
| Ràpid · blanques | 59 | 23 39,0% | 6 10,2% | 30 50,9% |
| Ràpid · negres | 53 | 27 50,9% | 2 3,8% | 24 45,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 397Victòries · 178Taules · 48Derrotes · 171Estàndard · 285Ràpid · 112Blanques · 195Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 178 44,8% | 48 12,1% | 171 43,1% |
| Total · blanques | 195 | 86 44,1% | 26 13,3% | 83 42,6% |
| Total · negres | 202 | 92 45,5% | 22 10,9% | 88 43,6% |
| Estàndard | 285 | 128 44,9% | 40 14,0% | 117 41,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 63 46,3% | 20 14,7% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 149 | 65 43,6% | 20 13,4% | 64 43,0% |
| Ràpid | 112 | 50 44,6% | 8 7,1% | 54 48,2% |
| Ràpid · blanques | 59 | 23 39,0% | 6 10,2% | 30 50,9% |
| Ràpid · negres | 53 | 27 50,9% | 2 3,8% | 24 45,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 397Victòries · 178Taules · 48Derrotes · 171Estàndard · 285Ràpid · 112Blanques · 195Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 178 44,8% | 48 12,1% | 171 43,1% |
| Total · blanques | 195 | 86 44,1% | 26 13,3% | 83 42,6% |
| Total · negres | 202 | 92 45,5% | 22 10,9% | 88 43,6% |
| Estàndard | 285 | 128 44,9% | 40 14,0% | 117 41,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 63 46,3% | 20 14,7% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 149 | 65 43,6% | 20 13,4% | 64 43,0% |
| Ràpid | 112 | 50 44,6% | 8 7,1% | 54 48,2% |
| Ràpid · blanques | 59 | 23 39,0% | 6 10,2% | 30 50,9% |
| Ràpid · negres | 53 | 27 50,9% | 2 3,8% | 24 45,3% |
