Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 225Victòries · 99Taules · 59Derrotes · 67Estàndard · 173Ràpid · 52Blanques · 100Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 99 44,0% | 59 26,2% | 67 29,8% |
| Total · blanques | 100 | 51 51,0% | 26 26,0% | 23 23,0% |
| Total · negres | 125 | 48 38,4% | 33 26,4% | 44 35,2% |
| Estàndard | 173 | 71 41,0% | 48 27,8% | 54 31,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 36 46,8% | 23 29,9% | 18 23,4% |
| Estàndard · negres | 96 | 35 36,5% | 25 26,0% | 36 37,5% |
| Ràpid | 52 | 28 53,9% | 11 21,2% | 13 25,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 15 65,2% | 3 13,0% | 5 21,7% |
| Ràpid · negres | 29 | 13 44,8% | 8 27,6% | 8 27,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 217Victòries · 94Taules · 57Derrotes · 66Estàndard · 173Ràpid · 44Blanques · 96Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 217 | 94 43,3% | 57 26,3% | 66 30,4% |
| Total · blanques | 96 | 48 50,0% | 26 27,1% | 22 22,9% |
| Total · negres | 121 | 46 38,0% | 31 25,6% | 44 36,4% |
| Estàndard | 173 | 71 41,0% | 48 27,8% | 54 31,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 36 46,8% | 23 29,9% | 18 23,4% |
| Estàndard · negres | 96 | 35 36,5% | 25 26,0% | 36 37,5% |
| Ràpid | 44 | 23 52,3% | 9 20,5% | 12 27,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 12 63,2% | 3 15,8% | 4 21,1% |
| Ràpid · negres | 25 | 11 44,0% | 6 24,0% | 8 32,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 209Victòries · 89Taules · 56Derrotes · 64Estàndard · 173Ràpid · 36Blanques · 92Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 209 | 89 42,6% | 56 26,8% | 64 30,6% |
| Total · blanques | 92 | 45 48,9% | 26 28,3% | 21 22,8% |
| Total · negres | 117 | 44 37,6% | 30 25,6% | 43 36,8% |
| Estàndard | 173 | 71 41,0% | 48 27,8% | 54 31,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 36 46,8% | 23 29,9% | 18 23,4% |
| Estàndard · negres | 96 | 35 36,5% | 25 26,0% | 36 37,5% |
| Ràpid | 36 | 18 50,0% | 8 22,2% | 10 27,8% |
| Ràpid · blanques | 15 | 9 60,0% | 3 20,0% | 3 20,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 5 23,8% | 7 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 209Victòries · 89Taules · 56Derrotes · 64Estàndard · 173Ràpid · 36Blanques · 92Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 209 | 89 42,6% | 56 26,8% | 64 30,6% |
| Total · blanques | 92 | 45 48,9% | 26 28,3% | 21 22,8% |
| Total · negres | 117 | 44 37,6% | 30 25,6% | 43 36,8% |
| Estàndard | 173 | 71 41,0% | 48 27,8% | 54 31,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 36 46,8% | 23 29,9% | 18 23,4% |
| Estàndard · negres | 96 | 35 36,5% | 25 26,0% | 36 37,5% |
| Ràpid | 36 | 18 50,0% | 8 22,2% | 10 27,8% |
| Ràpid · blanques | 15 | 9 60,0% | 3 20,0% | 3 20,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 5 23,8% | 7 33,3% |
