Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 435Victòries · 198Taules · 84Derrotes · 153Estàndard · 377Ràpid · 58Blanques · 220Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 198 45,5% | 84 19,3% | 153 35,2% |
| Total · blanques | 220 | 100 45,5% | 40 18,2% | 80 36,4% |
| Total · negres | 215 | 98 45,6% | 44 20,5% | 73 34,0% |
| Estàndard | 377 | 169 44,8% | 80 21,2% | 128 34,0% |
| Estàndard · blanques | 192 | 86 44,8% | 38 19,8% | 68 35,4% |
| Estàndard · negres | 185 | 83 44,9% | 42 22,7% | 60 32,4% |
| Ràpid | 58 | 29 50,0% | 4 6,9% | 25 43,1% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 2 7,1% | 12 42,9% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 435Victòries · 198Taules · 84Derrotes · 153Estàndard · 377Ràpid · 58Blanques · 220Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 198 45,5% | 84 19,3% | 153 35,2% |
| Total · blanques | 220 | 100 45,5% | 40 18,2% | 80 36,4% |
| Total · negres | 215 | 98 45,6% | 44 20,5% | 73 34,0% |
| Estàndard | 377 | 169 44,8% | 80 21,2% | 128 34,0% |
| Estàndard · blanques | 192 | 86 44,8% | 38 19,8% | 68 35,4% |
| Estàndard · negres | 185 | 83 44,9% | 42 22,7% | 60 32,4% |
| Ràpid | 58 | 29 50,0% | 4 6,9% | 25 43,1% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 2 7,1% | 12 42,9% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 427Victòries · 193Taules · 84Derrotes · 150Estàndard · 377Ràpid · 50Blanques · 216Negres · 211
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 427 | 193 45,2% | 84 19,7% | 150 35,1% |
| Total · blanques | 216 | 96 44,4% | 40 18,5% | 80 37,0% |
| Total · negres | 211 | 97 46,0% | 44 20,9% | 70 33,2% |
| Estàndard | 377 | 169 44,8% | 80 21,2% | 128 34,0% |
| Estàndard · blanques | 192 | 86 44,8% | 38 19,8% | 68 35,4% |
| Estàndard · negres | 185 | 83 44,9% | 42 22,7% | 60 32,4% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 4 8,0% | 22 44,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 427Victòries · 193Taules · 84Derrotes · 150Estàndard · 377Ràpid · 50Blanques · 216Negres · 211
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 427 | 193 45,2% | 84 19,7% | 150 35,1% |
| Total · blanques | 216 | 96 44,4% | 40 18,5% | 80 37,0% |
| Total · negres | 211 | 97 46,0% | 44 20,9% | 70 33,2% |
| Estàndard | 377 | 169 44,8% | 80 21,2% | 128 34,0% |
| Estàndard · blanques | 192 | 86 44,8% | 38 19,8% | 68 35,4% |
| Estàndard · negres | 185 | 83 44,9% | 42 22,7% | 60 32,4% |
| Ràpid | 50 | 24 48,0% | 4 8,0% | 22 44,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
