Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 394Victòries · 154Taules · 19Derrotes · 221Estàndard · 216Ràpid · 178Blanques · 198Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 394 | 154 39,1% | 19 4,8% | 221 56,1% |
| Total · blanques | 198 | 79 39,9% | 9 4,6% | 110 55,6% |
| Total · negres | 196 | 75 38,3% | 10 5,1% | 111 56,6% |
| Estàndard | 216 | 86 39,8% | 14 6,5% | 116 53,7% |
| Estàndard · blanques | 112 | 49 43,8% | 7 6,3% | 56 50,0% |
| Estàndard · negres | 104 | 37 35,6% | 7 6,7% | 60 57,7% |
| Ràpid | 178 | 68 38,2% | 5 2,8% | 105 59,0% |
| Ràpid · blanques | 86 | 30 34,9% | 2 2,3% | 54 62,8% |
| Ràpid · negres | 92 | 38 41,3% | 3 3,3% | 51 55,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 378Victòries · 148Taules · 19Derrotes · 211Estàndard · 216Ràpid · 162Blanques · 190Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 378 | 148 39,2% | 19 5,0% | 211 55,8% |
| Total · blanques | 190 | 77 40,5% | 9 4,7% | 104 54,7% |
| Total · negres | 188 | 71 37,8% | 10 5,3% | 107 56,9% |
| Estàndard | 216 | 86 39,8% | 14 6,5% | 116 53,7% |
| Estàndard · blanques | 112 | 49 43,8% | 7 6,3% | 56 50,0% |
| Estàndard · negres | 104 | 37 35,6% | 7 6,7% | 60 57,7% |
| Ràpid | 162 | 62 38,3% | 5 3,1% | 95 58,6% |
| Ràpid · blanques | 78 | 28 35,9% | 2 2,6% | 48 61,5% |
| Ràpid · negres | 84 | 34 40,5% | 3 3,6% | 47 56,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 370Victòries · 145Taules · 19Derrotes · 206Estàndard · 216Ràpid · 154Blanques · 186Negres · 184
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 145 39,2% | 19 5,1% | 206 55,7% |
| Total · blanques | 186 | 76 40,9% | 9 4,8% | 101 54,3% |
| Total · negres | 184 | 69 37,5% | 10 5,4% | 105 57,1% |
| Estàndard | 216 | 86 39,8% | 14 6,5% | 116 53,7% |
| Estàndard · blanques | 112 | 49 43,8% | 7 6,3% | 56 50,0% |
| Estàndard · negres | 104 | 37 35,6% | 7 6,7% | 60 57,7% |
| Ràpid | 154 | 59 38,3% | 5 3,3% | 90 58,4% |
| Ràpid · blanques | 74 | 27 36,5% | 2 2,7% | 45 60,8% |
| Ràpid · negres | 80 | 32 40,0% | 3 3,8% | 45 56,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 361Victòries · 142Taules · 18Derrotes · 201Estàndard · 216Ràpid · 145Blanques · 181Negres · 180
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 142 39,3% | 18 5,0% | 201 55,7% |
| Total · blanques | 181 | 75 41,4% | 9 5,0% | 97 53,6% |
| Total · negres | 180 | 67 37,2% | 9 5,0% | 104 57,8% |
| Estàndard | 216 | 86 39,8% | 14 6,5% | 116 53,7% |
| Estàndard · blanques | 112 | 49 43,8% | 7 6,3% | 56 50,0% |
| Estàndard · negres | 104 | 37 35,6% | 7 6,7% | 60 57,7% |
| Ràpid | 145 | 56 38,6% | 4 2,8% | 85 58,6% |
| Ràpid · blanques | 69 | 26 37,7% | 2 2,9% | 41 59,4% |
| Ràpid · negres | 76 | 30 39,5% | 2 2,6% | 44 57,9% |
