Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 428Victòries · 207Taules · 91Derrotes · 130Estàndard · 220Ràpid · 208Blanques · 202Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 428 | 207 48,4% | 91 21,3% | 130 30,4% |
| Total · blanques | 202 | 107 53,0% | 40 19,8% | 55 27,2% |
| Total · negres | 226 | 100 44,3% | 51 22,6% | 75 33,2% |
| Estàndard | 220 | 94 42,7% | 65 29,6% | 61 27,7% |
| Estàndard · blanques | 102 | 50 49,0% | 27 26,5% | 25 24,5% |
| Estàndard · negres | 118 | 44 37,3% | 38 32,2% | 36 30,5% |
| Ràpid | 208 | 113 54,3% | 26 12,5% | 69 33,2% |
| Ràpid · blanques | 100 | 57 57,0% | 13 13,0% | 30 30,0% |
| Ràpid · negres | 108 | 56 51,9% | 13 12,0% | 39 36,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 428Victòries · 207Taules · 91Derrotes · 130Estàndard · 220Ràpid · 208Blanques · 202Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 428 | 207 48,4% | 91 21,3% | 130 30,4% |
| Total · blanques | 202 | 107 53,0% | 40 19,8% | 55 27,2% |
| Total · negres | 226 | 100 44,3% | 51 22,6% | 75 33,2% |
| Estàndard | 220 | 94 42,7% | 65 29,6% | 61 27,7% |
| Estàndard · blanques | 102 | 50 49,0% | 27 26,5% | 25 24,5% |
| Estàndard · negres | 118 | 44 37,3% | 38 32,2% | 36 30,5% |
| Ràpid | 208 | 113 54,3% | 26 12,5% | 69 33,2% |
| Ràpid · blanques | 100 | 57 57,0% | 13 13,0% | 30 30,0% |
| Ràpid · negres | 108 | 56 51,9% | 13 12,0% | 39 36,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 419Victòries · 202Taules · 90Derrotes · 127Estàndard · 220Ràpid · 199Blanques · 197Negres · 222
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 419 | 202 48,2% | 90 21,5% | 127 30,3% |
| Total · blanques | 197 | 104 52,8% | 39 19,8% | 54 27,4% |
| Total · negres | 222 | 98 44,1% | 51 23,0% | 73 32,9% |
| Estàndard | 220 | 94 42,7% | 65 29,6% | 61 27,7% |
| Estàndard · blanques | 102 | 50 49,0% | 27 26,5% | 25 24,5% |
| Estàndard · negres | 118 | 44 37,3% | 38 32,2% | 36 30,5% |
| Ràpid | 199 | 108 54,3% | 25 12,6% | 66 33,2% |
| Ràpid · blanques | 95 | 54 56,8% | 12 12,6% | 29 30,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 54 51,9% | 13 12,5% | 37 35,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 419Victòries · 202Taules · 90Derrotes · 127Estàndard · 220Ràpid · 199Blanques · 197Negres · 222
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 419 | 202 48,2% | 90 21,5% | 127 30,3% |
| Total · blanques | 197 | 104 52,8% | 39 19,8% | 54 27,4% |
| Total · negres | 222 | 98 44,1% | 51 23,0% | 73 32,9% |
| Estàndard | 220 | 94 42,7% | 65 29,6% | 61 27,7% |
| Estàndard · blanques | 102 | 50 49,0% | 27 26,5% | 25 24,5% |
| Estàndard · negres | 118 | 44 37,3% | 38 32,2% | 36 30,5% |
| Ràpid | 199 | 108 54,3% | 25 12,6% | 66 33,2% |
| Ràpid · blanques | 95 | 54 56,8% | 12 12,6% | 29 30,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 54 51,9% | 13 12,5% | 37 35,6% |
